Prijenosi uživo

Kako i gdje gledati utakmice uživo besplatno

Kako gledati utakmice uživo preko interneta? Gdje gledati utakmice besplatno? Postoji nekoliko načina, pogledat ćemo svaki od njih i pokušati odgovoriti na pitanje gdje je najbolje gledati utakmice uživo – i gdje je to besplatno.

Kao što već vjerojatno znate, postoje mnogi ilegalni kanali na internetu koje ćete pronaći ako na Googleu tražite utakmicu koja vas zanima. Uglavnom ćete uspjeti naći prijenos koji radi, pozatvarat ćete reklame, i nadat ćete se da nećete pokupiti računalni virus. Taj proces će funkcionirati kad vas interesira samo jedna utakmica za koju nigdje drugdje ne možete naći prijenos, ali ga, naravno, ne možemo preporučiti jer se radi o krađi TV signala.

Postoji i legalan i manje kompliciran način za gledanje utakmica uživo na internetu, pogotovo kad se radi o suboti popodne kad namjeravate prebacivati s utakmice na utakmicu. Tu vam onda treba veliki izbor utakmica na koje možete prebacivati.

Bet365 kladionica nudi tisuće prijenosa uživo, pa Bet365 vikendom postaje pravi interaktivni sportski centar sa desecima utakmica koje se igraju u isto vrijeme, a velik dio tih liga možete pratiti u besplatnim prijenosima. I usput se kladiti uživo, ali nije uvjet.

Danas Bet365 na rasporedu ima 103 sportskih prijenosa, a ukupno je u narednim danima na raporedu 190 prijenosa.
 
Sportski prijenosi danas
UŽIVOTenisChallenger FerganaShuichi Sekiguchi vs Makoto Ochi
10:00TenisChallenger ParmaJohannes Haerteis vs Sandro Ehrat
10:00TenisChallenger FerganaTimur Sottimov vs Konstantin Kravchuk
10:00TenisChallenger FerganaAnton Chekhov vs Sanjar Fayziev
10:00TenisChallenger FerganaN. Vijay Sundar Prashanth vs Altug Celikbilek
10:00TenisChallenger BloisSadio Doumbia vs Botic Van De Zandschulp
10:00TenisChallenger BratislavaAslan Karatsev vs Dragos Dima
10:00TenisChallenger BratislavaMichael Vrbensky vs Tomas Vanko
10:00TenisChallenger BratislavaLucas Gerch vs Danylo Kalenichenko
10:00TenisChallenger ParmaFrancesco Forti vs Francesco Vilardo
10:00TenisChallenger ParmaMarco Bortolotti vs Sem Verbeek
10:00TenisChallenger BloisMark Vervoort vs Youlian Iakovlev
11:30TenisChallenger ParmaChristopher Heyman vs Jacob Grills
11:30TenisChallenger ParmaJan Satral vs Martin Cuevas
11:30TenisChallenger FerganaIvan Gakhov vs Shonigmatjon Shofayziyev
11:30TenisChallenger FerganaKhumoyun Sultanov vs Arjun Kadhe
11:30TenisChallenger FerganaKarim-Mohamed Maamoun vs Saida'lo Saidkarimov
11:30TenisChallenger BloisAntoine Cornut-Chauvinc vs Peter Torebko
11:30TenisChallenger BloisArthur Rinderknech vs Renzo Olivo
11:30TenisChallenger BloisJose Hernandez-Fernandez vs Marvin Netuschil
11:30TenisChallenger BratislavaPeter Heller vs Jeroen Vanneste
11:30TenisChallenger BratislavaSebastian Fanselow vs Alex Molcan
11:30TenisChallenger BratislavaMarcelo Arevalo vs Borna Gojo
11:30TenisChallenger ParmaRaul Brancaccio vs Fabrizio Ornago
12:00NogometJužna Koreja K-League 2Seoul E-Land FC v Jeonnam Dragons
12:00TenisATP HalleMatthew Ebden vs Radu Albot
12:00TenisATP HalleSteve Johnson vs Philipp Kohlschreiber
12:00TenisChallenger IlkleyMarcos Giron vs Filippo Baldi
12:00TenisChallenger IlkleyViktor Galovic vs Andrew Watson
12:00TenisChallenger IlkleyEvgeny Karlovskiy vs Brydan Klein
12:30NogometJužna Koreja K-League 2FC Anyang v Busan I Park
12:30TenisWTA BirminghamElina Svitolina vs Margarita Gasparyan
13:00TenisATP QueensFernando Verdasco vs Daniil Medvedev
13:00TenisChallenger ParmaAndrea Collarini vs Carlos Boluda-Purkiss
13:00TenisChallenger ParmaAlessandro Bega vs Gonzalo Escobar
13:00TenisChallenger ParmaDimitar Kuzmanov vs Alen Avidzba
13:00TenisChallenger FerganaAlexander Zhurbin vs Sergey Fomin
13:00TenisChallenger BloisFacundo Mena vs Scott Griekspoor
13:00TenisChallenger BloisOriol Roca Batalla vs Samuel Brosset
13:00TenisChallenger BloisRoberto Ortega-Olmedo vs Kenny de Schepper
13:00TenisChallenger BratislavaPeter Makk vs Ricardo Ojeda Lara
13:00TenisChallenger BratislavaTomislav Brkic vs Frederico Ferreira Silva
13:00TenisChallenger BratislavaDavid Juras vs Ben Patael
13:30TenisATP HallePierre-Hugues Herbert vs Gael Monfils
13:30TenisChallenger FerganaRenta Tokuda vs Andres Artunedo Martinavarro
13:30TenisChallenger IlkleyGuillermo Garcia-Lopez vs Yuichi Sugita
13:30TenisChallenger IlkleyBjorn Fratangelo vs Ryan Peniston
13:30TenisChallenger IlkleyJames Duckworth vs Filip Horansky
14:00TenisWTA BirminghamAryna Sabalenka vs Su-Wei Hsieh
14:00TenisWTA BirminghamHeather Watson vs Barbora Strycova
14:00TenisWTA MallorcaKaterina Siniakova vs Alison Van Uytvanck
14:00TenisWTA MallorcaAnna-Lena Friedsam vs Yafan Wang
14:00TenisWTA MallorcaMonica Puig vs Ajla Tomljanovic
14:30TenisATP QueensMarin Cilic vs Cristian Garin
14:30TenisChallenger ParmaAdelchi Virgili vs Andrea Vavassori
14:30TenisChallenger ParmaEnrico Dalla Valle vs Giulio Zeppieri
14:30TenisChallenger BloisDaniel Dutra Da Silva vs Corentin Denolly
14:30TenisChallenger BloisEnzo Wallart vs Matteo Martineau
14:30TenisChallenger BloisTim Van Rijthoven vs Maxime Hamou
14:30TenisChallenger BratislavaNino Serdarusic vs Adam Pavlasek
14:30TenisChallenger BratislavaVit Kopriva vs Lukas Klein
14:30TenisChallenger BratislavaVaclav Safranek vs Hugo Grenier
14:30TenisWTA Birmingham WDAshleigh Barty / Julia Goerges vs Kaitlyn Christian / Dalila Jakupovic
14:30TenisATP QueensDiego Schwartzman vs Alexander Bublik
15:00TenisATP HalleDamir Dzumhur vs Karen Khachanov
15:00TenisChallenger IlkleyLukas Lacko vs Adrian Menendez-Maceiras
15:00TenisChallenger IlkleyJason Kubler vs Oscar Otte
15:00TenisChallenger IlkleyEgor Gerasimov vs Paul Jubb
15:00TenisATP HalleJoao Sousa vs Hubert Hurkacz
15:30TenisWTA BirminghamKristina Mladenovic vs Evgeniya Rodina
15:30TenisWTA BirminghamAnett Kontaveit vs Johanna Konta
15:30TenisWTA MallorcaBelinda Bencic vs Rebecca Peterson
15:30TenisWTA MallorcaSofia Kenin vs Kirsten Flipkens
16:00TenisATP QueensCameron Norrie vs Kevin Anderson
16:00TenisChallenger BratislavaGerard Granollers vs Roman Safiullin
16:00TenisChallenger BratislavaJeremy Jahn vs Tobias Simon
16:00TenisWTA Birmingham WDJelena Ostapenko / Galina Voskoboeva vs Sarah Beth Grey / Eden Silva
16:00TenisATP QueensNicolas Mahut vs Frances Tiafoe
16:30TenisChallenger IlkleyTatsuma Ito vs Ruben Bemelmans
16:30TenisChallenger IlkleyMarc Polmans vs Dominik Koepfer
16:30TenisChallenger IlkleyLiam Broady vs Stefano Napolitano
17:00TenisWTA BirminghamMihaela Buzarnescu vs Karolina Pliskova
17:00TenisWTA MallorcaAndrea Petkovic vs Elise Mertens
17:30NogometFinska VeikkausliigaVPS Vaasa v KuPS Kuopio
17:30TenisATP HalleRobin Haase vs Alexander Zverev
17:30TenisChallenger ParmaNerman Fatic vs Matias Franco Descotte
17:30TenisWTA Birmingham WDGabriela Dabrowski / Yifan Xu vs Qiang Wang / Dayana Yastremska
17:30TenisATP QueensGilles Simon vs James Ward
18:00NogometAFC CupAl-Wehdat v Al Ahed
18:00TenisChallenger ParmaJacopo Berrettini vs Lorenzo Musetti
18:00TenisChallenger ParmaAndrea Pellegrino vs Julian Ocleppo
18:00TenisChallenger BloisHolger Vitus Nodskov Rune vs Nicolas Barrientos
18:00TenisChallenger IlkleyLukas Rosol vs Sebastian Ofner
18:00TenisChallenger IlkleySoonwoo Kwon vs Evan Hoyt
18:00TenisWTA Birmingham WDNadiia Kichenok / Abigail Spears vs Harriet Dart / Venus Williams
18:30TenisATP Queens MDLuke Bambridge / Jonny O'Mara vs Bob Bryan / Mike Bryan
19:00NogometNorveška EliteserienStabaek v Tromso
19:00NogometŠvedska SuperettanOrgryte IS v GAIS
19:00KošarkaTurska BSLAnadolu Efes vs Fenerbahce
20:30NogometWomens InternationalAustria Women v Slovakia Women
20:45KošarkaItalija Serie A2Capo D'Orlando vs Treviso
20:45KošarkaFrancuska Pro AAsvel Lyon-Villeurbanne vs Monaco
21:00KošarkaŠpanjolska ACB LeagueReal Madrid vs Barcelona
18.06. 01:00NogometCopa AmericaJapan v Chile
18.06. 01:00NogometCONCACAF Gold CupCuracao v El Salvador
18.06. 03:30NogometCONCACAF Gold CupJamaica v Honduras

Bet365 svim članovima nudi besplatan live streaming preko 50.000 sportskih događaja godišnje, pa vikendom postaje pravi interaktivni sportski centar s desecima utakmica koje se igraju u isto vrijeme. Usput se možete kladiti uživo, ali nije uvjet. Za praćenje tih TV prijenosa nije potrebno ni imati računalo ili biti za računalom, utakmice se mogu gledati i preko iPhone / Android smartfona i tableta. Gledanje svih utakmica je besplatno za sve članove Bet365 koji imaju bar nešto novca na računu (novac se ne oduzima).

Registracija na Bet365 je besplatna, kliknite ovdje i učlanite se. Uplatite nešto novca debitnom ili kreditnom karticom, Paysafecard bonom, ili online novčanikom kao što su Neteller i Skrill.

Makar je live streaming potpuno besplatan, dostupan je samo članovima koji imaju nešto novca na svom Bet365 računu. Uplatite 10-20 eura svojom debitnom ili kreditnom karticom, ili Paysafecard bonom. Odmah ćete imati pristup besplatnom live streamingu nogometa, tenisa, košarke i ostalih sportova.

Novac se neće trošiti dok gledate live streaming i neće nestati s računa. Ako imate 10 EUR na računu danas, imat ćete ih i za godinu dana makar svaki dan gledali sve utakmice na live streamingu. Jedini načini da novac nestane s računa su da uplatite okladu ili da podignete novac.

Prenose se sve važne nogometne lige osim engleske Premier lige i Lige prvaka, prenosi se skoro sav tenis vrijedan spomena, a tu je još i prijenos svih NBA utakmica, kao i WNBA, europska košarka i reprezentativna natjecanja. Puno je i rukometa.

Druge kladionice također imaju nešto live streaminga, ali nijedna nije ni blizu Bet365 kladionice. Neke su čak i zatvorile svoju live streaming uslugu jer se ne mogu natjecati s ponudom koju ima Bet365. Ova britanska kladionica je glavna što se tiče prijenosa utakmica, pa je dovoljno da se samo učlanite u nju ako želite besplatne prijenose, ne trebate tražiti dalje.

UČLANI SE U BET365 I GLEDAJ UTAKMICE BESPLATNO

Bet365 Live stream raspored - Svi sportovi
UŽIVOTenis Challenger FerganaShuichi Sekiguchi vs Makoto Ochi
10:00Tenis Challenger ParmaJohannes Haerteis vs Sandro Ehrat
10:00Tenis Challenger FerganaTimur Sottimov vs Konstantin Kravchuk
10:00Tenis Challenger FerganaAnton Chekhov vs Sanjar Fayziev
10:00Tenis Challenger FerganaN. Vijay Sundar Prashanth vs Altug Celikbilek
10:00Tenis Challenger BloisSadio Doumbia vs Botic Van De Zandschulp
10:00Tenis Challenger BratislavaAslan Karatsev vs Dragos Dima
10:00Tenis Challenger BratislavaMichael Vrbensky vs Tomas Vanko
10:00Tenis Challenger BratislavaLucas Gerch vs Danylo Kalenichenko
10:00Tenis Challenger ParmaFrancesco Forti vs Francesco Vilardo
10:00Tenis Challenger ParmaMarco Bortolotti vs Sem Verbeek
10:00Tenis Challenger BloisMark Vervoort vs Youlian Iakovlev
11:30Tenis Challenger ParmaChristopher Heyman vs Jacob Grills
11:30Tenis Challenger ParmaJan Satral vs Martin Cuevas
11:30Tenis Challenger FerganaIvan Gakhov vs Shonigmatjon Shofayziyev
11:30Tenis Challenger FerganaKhumoyun Sultanov vs Arjun Kadhe
11:30Tenis Challenger FerganaKarim-Mohamed Maamoun vs Saida'lo Saidkarimov
11:30Tenis Challenger BloisAntoine Cornut-Chauvinc vs Peter Torebko
11:30Tenis Challenger BloisArthur Rinderknech vs Renzo Olivo
11:30Tenis Challenger BloisJose Hernandez-Fernandez vs Marvin Netuschil
11:30Tenis Challenger BratislavaPeter Heller vs Jeroen Vanneste
11:30Tenis Challenger BratislavaSebastian Fanselow vs Alex Molcan
11:30Tenis Challenger BratislavaMarcelo Arevalo vs Borna Gojo
11:30Tenis Challenger ParmaRaul Brancaccio vs Fabrizio Ornago
12:00Nogomet Južna Koreja K-League 2Seoul E-Land FC v Jeonnam Dragons
12:00Tenis ATP HalleMatthew Ebden vs Radu Albot
12:00Tenis ATP HalleSteve Johnson vs Philipp Kohlschreiber
12:00Tenis Challenger IlkleyMarcos Giron vs Filippo Baldi
12:00Tenis Challenger IlkleyViktor Galovic vs Andrew Watson
12:00Tenis Challenger IlkleyEvgeny Karlovskiy vs Brydan Klein
12:30Nogomet Južna Koreja K-League 2FC Anyang v Busan I Park
12:30Tenis WTA BirminghamElina Svitolina vs Margarita Gasparyan
13:00Tenis ATP QueensFernando Verdasco vs Daniil Medvedev
13:00Tenis Challenger ParmaAndrea Collarini vs Carlos Boluda-Purkiss
13:00Tenis Challenger ParmaAlessandro Bega vs Gonzalo Escobar
13:00Tenis Challenger ParmaDimitar Kuzmanov vs Alen Avidzba
13:00Tenis Challenger FerganaAlexander Zhurbin vs Sergey Fomin
13:00Tenis Challenger BloisFacundo Mena vs Scott Griekspoor
13:00Tenis Challenger BloisOriol Roca Batalla vs Samuel Brosset
13:00Tenis Challenger BloisRoberto Ortega-Olmedo vs Kenny de Schepper
13:00Tenis Challenger BratislavaPeter Makk vs Ricardo Ojeda Lara
13:00Tenis Challenger BratislavaTomislav Brkic vs Frederico Ferreira Silva
13:00Tenis Challenger BratislavaDavid Juras vs Ben Patael
13:30Tenis ATP HallePierre-Hugues Herbert vs Gael Monfils
13:30Tenis Challenger FerganaRenta Tokuda vs Andres Artunedo Martinavarro
13:30Tenis Challenger IlkleyGuillermo Garcia-Lopez vs Yuichi Sugita
13:30Tenis Challenger IlkleyBjorn Fratangelo vs Ryan Peniston
13:30Tenis Challenger IlkleyJames Duckworth vs Filip Horansky
14:00Tenis WTA BirminghamAryna Sabalenka vs Su-Wei Hsieh
14:00Tenis WTA BirminghamHeather Watson vs Barbora Strycova
14:00Tenis WTA MallorcaKaterina Siniakova vs Alison Van Uytvanck
14:00Tenis WTA MallorcaAnna-Lena Friedsam vs Yafan Wang
14:00Tenis WTA MallorcaMonica Puig vs Ajla Tomljanovic
14:30Tenis ATP QueensMarin Cilic vs Cristian Garin
14:30Tenis Challenger ParmaAdelchi Virgili vs Andrea Vavassori
14:30Tenis Challenger ParmaEnrico Dalla Valle vs Giulio Zeppieri
14:30Tenis Challenger BloisDaniel Dutra Da Silva vs Corentin Denolly
14:30Tenis Challenger BloisEnzo Wallart vs Matteo Martineau
14:30Tenis Challenger BloisTim Van Rijthoven vs Maxime Hamou
14:30Tenis Challenger BratislavaNino Serdarusic vs Adam Pavlasek
14:30Tenis Challenger BratislavaVit Kopriva vs Lukas Klein
14:30Tenis Challenger BratislavaVaclav Safranek vs Hugo Grenier
14:30Tenis WTA Birmingham WDAshleigh Barty / Julia Goerges vs Kaitlyn Christian / Dalila Jakupovic
14:30Tenis ATP QueensDiego Schwartzman vs Alexander Bublik
15:00Tenis ATP HalleDamir Dzumhur vs Karen Khachanov
15:00Tenis Challenger IlkleyLukas Lacko vs Adrian Menendez-Maceiras
15:00Tenis Challenger IlkleyJason Kubler vs Oscar Otte
15:00Tenis Challenger IlkleyEgor Gerasimov vs Paul Jubb
15:00Tenis ATP HalleJoao Sousa vs Hubert Hurkacz
15:30Tenis WTA BirminghamKristina Mladenovic vs Evgeniya Rodina
15:30Tenis WTA BirminghamAnett Kontaveit vs Johanna Konta
15:30Tenis WTA MallorcaBelinda Bencic vs Rebecca Peterson
15:30Tenis WTA MallorcaSofia Kenin vs Kirsten Flipkens
16:00Tenis ATP QueensCameron Norrie vs Kevin Anderson
16:00Tenis Challenger BratislavaGerard Granollers vs Roman Safiullin
16:00Tenis Challenger BratislavaJeremy Jahn vs Tobias Simon
16:00Tenis WTA Birmingham WDJelena Ostapenko / Galina Voskoboeva vs Sarah Beth Grey / Eden Silva
16:00Tenis ATP QueensNicolas Mahut vs Frances Tiafoe
16:30Tenis Challenger IlkleyTatsuma Ito vs Ruben Bemelmans
16:30Tenis Challenger IlkleyMarc Polmans vs Dominik Koepfer
16:30Tenis Challenger IlkleyLiam Broady vs Stefano Napolitano
17:00Tenis WTA BirminghamMihaela Buzarnescu vs Karolina Pliskova
17:00Tenis WTA MallorcaAndrea Petkovic vs Elise Mertens
17:30Nogomet Finska VeikkausliigaVPS Vaasa v KuPS Kuopio
17:30Tenis ATP HalleRobin Haase vs Alexander Zverev
17:30Tenis Challenger ParmaNerman Fatic vs Matias Franco Descotte
17:30Tenis WTA Birmingham WDGabriela Dabrowski / Yifan Xu vs Qiang Wang / Dayana Yastremska
17:30Tenis ATP QueensGilles Simon vs James Ward
18:00Nogomet AFC CupAl-Wehdat v Al Ahed
18:00Tenis Challenger ParmaJacopo Berrettini vs Lorenzo Musetti
18:00Tenis Challenger ParmaAndrea Pellegrino vs Julian Ocleppo
18:00Tenis Challenger BloisHolger Vitus Nodskov Rune vs Nicolas Barrientos
18:00Tenis Challenger IlkleyLukas Rosol vs Sebastian Ofner
18:00Tenis Challenger IlkleySoonwoo Kwon vs Evan Hoyt
18:00Tenis WTA Birmingham WDNadiia Kichenok / Abigail Spears vs Harriet Dart / Venus Williams
18:30Tenis ATP Queens MDLuke Bambridge / Jonny O'Mara vs Bob Bryan / Mike Bryan
19:00Nogomet Norveška EliteserienStabaek v Tromso
19:00Nogomet Švedska SuperettanOrgryte IS v GAIS
19:00Košarka Turska BSLAnadolu Efes vs Fenerbahce
20:30Nogomet Womens InternationalAustria Women v Slovakia Women
20:45Košarka Italija Serie A2Capo D'Orlando vs Treviso
20:45Košarka Francuska Pro AAsvel Lyon-Villeurbanne vs Monaco
21:00Košarka Španjolska ACB LeagueReal Madrid vs Barcelona
18.06. 01:00Nogomet Copa AmericaJapan v Chile
18.06. 01:00Nogomet CONCACAF Gold CupCuracao v El Salvador
18.06. 03:30Nogomet CONCACAF Gold CupJamaica v Honduras
18.06. 11:30Nogomet Australija NPL QueenslandWestern Pride FC v Brisbane Olympic FC
18.06. 12:00Nogomet AFC Liga prvakaKashima Antlers v Sanfrecce Hiroshima
18.06. 13:30Nogomet AFC CupCeres FC v Ha Noi FC
18.06. 14:00Nogomet AFC Liga prvakaGuangzhou Evergrande v Shandong Luneng
18.06. 18:15Nogomet AFC CupAl-Jaish Damascus v AL-Jazeera
18.06. 20:45Košarka Italija Lega 1Venezia vs Dinamo Sassari
18.06. 23:30Nogomet Copa AmericaBolivia v Peru
19.06. 01:30Nogomet CONCACAF Gold CupPanama v Trinidad & Tobago
19.06. 02:30Nogomet Copa AmericaBrazil v Venezuela
19.06. 04:00Nogomet CONCACAF Gold CupUSA v Guyana
19.06. 10:30Košarka PBA CUPRain or Shine Elasto Painters vs NorthPort Batang Pier
19.06. 11:30Nogomet AFC CupMinerva Punjab v Chennaiyin FC
19.06. 12:00Nogomet Japan J-League CupJubilo Iwata v Consadole Sapporo
19.06. 12:00Nogomet Japan J-League CupNagoya Grampus v Vegalta Sendai
19.06. 12:00Nogomet Japan J-League CupFC Tokyo v Cerezo Osaka
19.06. 12:00Nogomet Japan J-League CupV-Varen Nagasaki v Gamba Osaka
19.06. 12:00Nogomet AFC CupBinh Duong v PSM Makassar
19.06. 12:30Nogomet AFC Liga prvakaUrawa Red Diamonds v Ulsan Hyundai
19.06. 13:00Košarka PBA CUPMeralco Bolts vs NLEX Road Warriors
19.06. 13:30Nogomet AFC Liga prvakaShanghai SIPG v Jeonbuk Motors
19.06. 13:45Nogomet AFC CupDhaka Abahani v Manang Marshyangdi Club
19.06. 14:00Nogomet AFC CupFK Khujand v FK Istiqlol Dushanbe
19.06. 14:00Nogomet AFC CupWofoo Tai Po FC v Kitchee
19.06. 16:00Nogomet AFC CupAltyn Asyr FK v FC Dordoi Bishkek
19.06. 18:30Nogomet Švedska SuperettanJonkopings Sodra v Varbergs BoIS FC
19.06. 20:30Košarka Njemačka BundesligaAlba Berlin vs Bayern Munich
19.06. 20:45Košarka Italija Serie A2Capo D'Orlando vs Treviso
19.06. 21:00Košarka Španjolska ACB LeagueBarcelona vs Real Madrid
19.06. 23:30Nogomet Copa AmericaColombia v Qatar
20.06. 02:00Nogomet CONCACAF Gold CupCuba v Martinique
20.06. 02:30Nogomet Copa AmericaArgentina v Paraguay
20.06. 04:00Nogomet CONCACAF Gold CupMexico v Canada
20.06. 18:45Nogomet Latvija VirsligaFK Liepaja v FK Ventspils
20.06. 20:45Košarka Francuska Pro AMonaco vs Asvel Lyon-Villeurbanne
21.06. 01:00Nogomet Copa AmericaUruguay v Japan
21.06. 01:00Nogomet CONCACAF Gold CupNicaragua v Haiti
21.06. 03:30Nogomet CONCACAF Gold CupCosta Rica v Bermuda
21.06. 13:35Nogomet Kina Super LeagueJiangsu Suning FC v Shanghai Shenhua
21.06. 13:45Nogomet Singapore Premier LeagueBalestier Khalsa FC v Albirex Niigata Singapore
21.06. 17:45Nogomet Bjelarus Premier LeagueEnergetik-BGU Minsk v Torpedo Minsk
21.06. 19:45Nogomet Bjelarus Premier LeagueFC Neman Grodno v FK Gorodeya
21.06. 21:00Košarka Španjolska ACB LeagueBarcelona vs Real Madrid
22.06. 01:00Nogomet Copa AmericaEcuador v Chile
22.06. 01:00Nogomet CONCACAF Gold CupEl Salvador v Jamaica
22.06. 03:30Nogomet CONCACAF Gold CupHonduras v Curacao
22.06. 07:00Nogomet Australija Victoria Premier LeagueGreen Gully v Port Melbourne SC
22.06. 07:00Nogomet Japan J-LeagueConsadole Sapporo v Sagan Tosu
22.06. 10:30Nogomet Australija NPL QueenslandBrisbane City v Lions FC
22.06. 10:30Nogomet Australija NPL QueenslandGold Coast Knights v Peninsula Power
22.06. 10:30Košarka PBA CUPNorthPort Batang Pier vs Blackwater Elite
22.06. 11:00Nogomet Australija NPL QueenslandWestern Pride FC v SWQ Thunder
22.06. 11:00Nogomet Australija NPL QueenslandMagpies Crusaders v Redlands United
22.06. 11:00Nogomet Australija Victoria Premier LeagueDandenong Thunder v Heidelberg Utd
22.06. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueMito Hollyhock v Yokohama FC
22.06. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueZweigen Kanazawa v Albirex Niigata
22.06. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueTokushima Vortis v Avispa Fukuoka
22.06. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueV-Varen Nagasaki v Montedio Yamagata
22.06. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueFC Ryukyu v Ventforet Kofu
22.06. 11:30Nogomet Kina Super LeagueBeijing Guoan v Guangzhou R&F
22.06. 11:30Nogomet Singapore Premier LeagueTampines Rovers FC v DPMM FC
22.06. 12:00Nogomet Japan J-LeagueNagoya Grampus v Shimizu S-Pulse
22.06. 12:00Nogomet Japan J-LeagueGamba Osaka v Shonan Bellmare
22.06. 12:00Nogomet Japan J-LeagueCerezo Osaka v Jubilo Iwata
22.06. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueKashiwa Reysol v JEF Utd Chiba
22.06. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueTokyo Verdy v Omiya Ardija
22.06. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueRenofa Yamaguchi v FC Gifu
22.06. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueEhime FC v Kyoto Sanga FC
22.06. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueKagoshima United v Tochigi SC
22.06. 12:00Nogomet Južna Koreja K-League 1Gyeongnam FC v Incheon Utd
22.06. 12:00Nogomet Južna Koreja K-League 2Asan Mugunghwa FC v Daejeon Citizen
22.06. 12:00Nogomet Južna Koreja K-League 2Ansan Greeners FC v Busan I Park
22.06. 12:30Nogomet Južna Koreja K-League 1Daegu FC v FC Seoul
22.06. 12:45Košarka PBA CUPMagnolia Hotshots vs Phoenix Fuel Masters
22.06. 13:35Nogomet Kina Super LeagueHenan Jianye v Shenzhen
22.06. 13:35Nogomet Kina Super LeagueGuangzhou Evergrande v Hebei CFFC
22.06. 13:35Nogomet Kina Super LeagueShanghai SIPG v Beijing Renhe
22.06. 13:35Nogomet Kina Super LeagueTianjin Teda v Shandong Luneng
22.06. 16:00Nogomet Island Premier LeagueBreidablik v IBV Vestmannaeyjar
22.06. 18:00Nogomet Norveška EliteserienStromsgodset v Molde
22.06. 19:00Nogomet Africa Cup of NationsNigeria v Burundi
22.06. 19:00Nogomet Island Premier LeagueIA Akranes v HK Kopavogur
22.06. 23:30Nogomet CONCACAF Gold CupGuyana v Panama
23.06. 02:00Nogomet CONCACAF Gold CupUSA v Trinidad & Tobago
23.06. 09:30Nogomet Kina Super LeagueDalian Yifang v Tianjin Tianhai
23.06. 13:35Nogomet Kina Super LeagueWuhan Zall v Chongqing Lifan
24.06. 00:00Nogomet CONCACAF Gold CupCanada v Cuba

© OKLADE.NET Ova web stranica i njezin sadržaj su autorsko djelo, a nositelj autorskog prava je vlasnik Oklade.net. Neovlašteno kopiranje sadržaja je zabranjeno Zakonom o autorskom pravu i srodnim pravima, 01-081-03-1344/2, NN 167/03, 79/07, 80/11, 144/12.

Oklade.net

Oklade.net

Vaš vodič u online klađenje od 2007. godine. Nepristrane recenzije i informacije o klađenju, usmjerene na dobrobit igrača.

Komentiraj

Klikni ovdje za ostavljanje komentara