Prijenosi uživo

Kako i gdje gledati utakmice uživo besplatno

Kako gledati utakmice uživo preko interneta? Gdje gledati utakmice besplatno? Postoji nekoliko načina, pogledat ćemo svaki od njih i pokušati odgovoriti na pitanje gdje je najbolje gledati utakmice uživo – i gdje je to besplatno.

Kao što već vjerojatno znate, postoje mnogi ilegalni kanali na internetu koje ćete pronaći ako na Googleu tražite utakmicu koja vas zanima. Uglavnom ćete uspjeti naći prijenos koji radi, pozatvarat ćete reklame, i nadat ćete se da nećete pokupiti računalni virus. Taj proces će funkcionirati kad vas interesira samo jedna utakmica za koju nigdje drugdje ne možete naći prijenos, ali ga, naravno, ne možemo preporučiti jer se radi o krađi TV signala.

Postoji i legalan i manje kompliciran način za gledanje utakmica uživo na internetu, pogotovo kad se radi o suboti popodne kad namjeravate prebacivati s utakmice na utakmicu. Tu vam onda treba veliki izbor utakmica na koje možete prebacivati.

Bet365 kladionica nudi tisuće prijenosa uživo, pa Bet365 vikendom postaje pravi interaktivni sportski centar sa desecima utakmica koje se igraju u isto vrijeme, a velik dio tih liga možete pratiti u besplatnim prijenosima. I usput se kladiti uživo, ali nije uvjet.

Danas Bet365 na rasporedu ima 63 sportskih prijenosa, a ukupno je u narednim danima na raporedu 404 prijenosa.
 
Sportski prijenosi danas
UŽIVOTenisWTA WashingtonCaroline Dolehide vs Donna Vekic
UŽIVOTenisChallenger ChengduZhe Li vs Pedja Krstin
UŽIVOTenisChallenger ChengduZhe Li vs Pedja Krstin
UŽIVOTenisChallenger LiberecDominik Kellovsky vs Riccardo Bellotti
UŽIVOTenisChallenger LiberecBenjamin Bonzi vs Patrik Rikl
UŽIVOTenisChallenger LiberecUladzimir Ignatik vs Andrea Basso
UŽIVOTenisChallenger LiberecLukas Rosol vs Andrej Martin
11:00TenisATP KitzbuhelRoberto Carballes Baena vs Nicolas Jarry
11:00TenisATP Kitzbuhel MDJurij Rodionov / Tristan-Samuel W'Born vs Daniele Bracciali / Federico Delbonis
11:30TenisChallenger SopotWojciech Marek vs Daniel Gimeno-Traver
11:30TenisChallenger SopotNicola Kuhn vs Paolo Lorenzi
11:30TenisChallenger SegoviaLuca Vanni vs Alejandro D-Fokina
11:30TenisChallenger SegoviaScott Griekspoor vs Andres Artunedo Martinavarr
11:30TenisChallenger LiberecZsombor Piros vs Tobias Kamke
12:30TenisATP KitzbuhelTaro Daniel vs Jan-Lennard Struff
13:00TenisATP KitzbuhelJozef Kovalik vs Radu Albot
13:00TenisATP KitzbuhelMaximilian Marterer vs Jurgen Zopp
13:00TenisChallenger SopotPedro Cachin vs Kamil Majchrzak
13:00TenisChallenger SegoviaCarlos Gomez-Herrera vs Filippo Baldi
13:00TenisChallenger SegoviaYannick Jankovits vs Adrian Menendez-Maceiras
13:00TenisChallenger SopotHugo Dellien vs Vladyslav Manafov
13:30TenisChallenger LiberecPavel Kotov vs Adam Pavlasek
14:00TenisATP KitzbuhelLaslo Djere vs Nikoloz Basilashvili
14:30TenisChallenger SegoviaSergiy Stakhovsky vs Matteo Viola
14:30TenisATP Kitzbuhel MDJonathan Eysseric / Nicolas Jarry v Ariel Behar / Guillermo Garcia Lopez
14:30TenisATP Kitzbuhel MDJonathan Eysseric / Nicolas Jarry vs Ariel Behar / Guillermo Garcia Lopez
14:30TenisChallenger SegoviaDaniel Brands vs Alberto R D A Senise
14:30TenisChallenger SopotRoberto Marcora vs Dimitar Kuzmanov
15:00TenisChallenger LexingtonMax Purcell vs Joao Menezes
15:00TenisATP Kitzbuhel MDRoberto C Baena / Jaume Munar vs Dennis Novak / Dominic Thiem
15:30TenisATP KitzbuhelGilles Simon vs Matteo Berrettini
16:00TenisChallenger SegoviaChristopher Heyman vs Joao Monteiro
16:00TenisChallenger LiberecDavid Poljak vs Michael Vrbensky
16:30TenisChallenger LexingtonMikael Torpegaard vs Andrew Harris
16:30TenisChallenger LexingtonLiam Broady vs Borna Gojo
17:00TenisChallenger SopotAleksandr Nedovyesov vs Tommy Robredo
17:00TenisATP KitzbuhelSebastian Ofner vs Martin Klizan
18:00NogometUEFA Europa League QualifyingPyunik Yerevan v Tobol Kostanay
18:00TenisChallenger SegoviaRoberto Quiroz vs Carlos Boluda-Purkiss
18:00TenisChallenger LexingtonSaketh Myneni vs Norbert Gombos
18:00TenisChallenger LexingtonJeffrey John Wolf vs Daniel Evans
18:30NogometElite Club FriendliesMainz v West Ham
18:30TenisATP Kitzbuhel MDJurgen Melzer / Philipp Petzschner vs Marcus Daniell / Wesley Koolhof
19:00NogometSweden SuperettanHalmstad v Degerfors
19:00NogometUEFA Champions League QualifyingHapoel Beer Sheva v Dinamo Zagreb
19:00TenisWTA San JoseVera Lapko vs Shuai Zhang
19:30TenisChallenger LexingtonEdan Leshem vs Jay Clarke
19:30TenisChallenger LexingtonAlex Rybakov vs Stefano Napolitano
20:00TenisWTA WashingtonNaomi Osaka vs Bernarda Pera
20:00TenisWTA WashingtonYulia Putintseva vs Tatjana Maria
20:00TenisWTA WashingtonAna Bogdan vs Ekaterina Makarova
20:30NogometUEFA Champions League QualifyingSpartak Trnava v Legia Warsaw
20:30TenisWTA WashingtonBethanie Mattek-Sands vs Sloane Stephens
20:30TenisWTA San JoseKristina Mladenovic vs Timea Babos
21:00TenisChallenger LexingtonKaichi Uchida vs Dayne Kelly
22:00TenisWTA San JoseMihaela Buzarnescu vs Sachia Vickery
22:30NogometPeru Primera DivisionAyacucho FC v Sport Rosario
22:30TenisChallenger LexingtonYunseong Chung vs William Bushamuka
23:30TenisWTA San JoseHeather Watson vs Claire Liu
00:30NogometCopa SudamericanaEl Nacional v Defensa y Justicia
00:30NogometCopa SudamericanaJorge Wilstermann v Deportivo Cuenca
00:30TenisWTA WashingtonKatie Swan vs Saisai Zheng
00:45NogometPeru Primera DivisionSport Huancayo v Deportivo Binacional
01.08. 01:05KošarkaWNBAWAS Mystics @ ATL Dream
01.08. 02:00TenisWTA WashingtonMagda Linette vs Olivia Rogowska
01.08. 02:00TenisWTA WashingtonJennifer Brady vs Natalia Vikhlyantseva
01.08. 02:00NogometElite Club FriendliesMan Utd v Real Madrid
01.08. 02:00TenisWTA WashingtonCaroline Wozniacki vs Anhelina Kalinina
01.08. 02:05KošarkaWNBACHI Sky @ DAL Wings
01.08. 02:30NogometElite Club FriendliesTottenham v AC Milan
01.08. 02:30TenisATP WashingtonAlexander Zverev vs Malek Jaziri
01.08. 02:45NogometCopa SudamericanaIndependiente Santa Fe v Rampla Juniors
01.08. 03:00NogometPeru Primera DivisionUniversitario de Deportes v Sport Boys
01.08. 04:00NogometElite Club FriendliesBarcelona v Roma
01.08. 04:05KošarkaWNBASEA Storm @ PHX Mercury
01.08. 05:30TenisWTA San JoseQiang Wang vs Amanda Anisimova
02.08. 00:30NogometCopa SudamericanaNacional Asuncion v Botafogo
02.08. 00:45NogometPeru Primera DivisionFBC Melgar v Real Garcilaso

Bet365 svim članovima nudi besplatan live streaming preko 50.000 sportskih događaja godišnje, pa vikendom postaje pravi interaktivni sportski centar s desecima utakmica koje se igraju u isto vrijeme. Usput se možete kladiti uživo, ali nije uvjet. Za praćenje tih TV prijenosa nije potrebno ni imati računalo ili biti za računalom, utakmice se mogu gledati i preko iPhone / Android smartfona i tableta. Gledanje svih utakmica je besplatno za sve članove Bet365 koji imaju bar nešto novca na računu (novac se ne oduzima).

Registracija na Bet365 je besplatna, kliknite ovdje i učlanite se. Uplatite nešto novca debitnom ili kreditnom karticom, Paysafecard bonom, ili online novčanikom kao što su Neteller i Skrill.

Makar je live streaming potpuno besplatan, dostupan je samo članovima koji imaju nešto novca na svom Bet365 računu. Uplatite 10-20 eura svojom debitnom ili kreditnom karticom, ili Paysafecard bonom. Odmah ćete imati pristup besplatnom live streamingu nogometa, tenisa, košarke i ostalih sportova.

Novac se neće trošiti dok gledate live streaming i neće nestati s računa. Ako imate 10 EUR na računu danas, imat ćete ih i za godinu dana makar svaki dan gledali sve utakmice na live streamingu. Jedini načini da novac nestane s računa su da uplatite okladu ili da podignete novac.

Prenose se sve važne nogometne lige osim engleske Premier lige i Lige prvaka, prenosi se skoro sav tenis vrijedan spomena, a tu je još i prijenos svih NBA utakmica, kao i WNBA, europska košarka i reprezentativna natjecanja. Puno je i rukometa.

Druge kladionice također imaju nešto live streaminga, ali nijedna nije ni blizu Bet365 kladionice. Neke su čak i zatvorile svoju live streaming uslugu jer se ne mogu natjecati s ponudom koju ima Bet365. Ova britanska kladionica je glavna što se tiče prijenosa utakmica, pa je dovoljno da se samo učlanite u nju ako želite besplatne prijenose, ne trebate tražiti dalje.

UČLANI SE U BET365 I GLEDAJ UTAKMICE BESPLATNO

Bet365 Live stream raspored - Svi sportovi
UŽIVOTenis WTA WashingtonAna Bogdan vs Ekaterina Makarova
UŽIVOTenis ATP WashingtonVasek Pospisil vs Alex De Minaur
UŽIVOTenis ATP WashingtonTommy Paul vs Alex Bolt
UŽIVOTenis WTA WashingtonCaroline Dolehide vs Donna Vekic
UŽIVOTenis Challenger ChengduZhe Li vs Pedja Krstin
UŽIVOTenis Challenger ChengduZhe Li vs Pedja Krstin
UŽIVOTenis Challenger LiberecDominik Kellovsky vs Riccardo Bellotti
UŽIVOTenis Challenger LiberecBenjamin Bonzi vs Patrik Rikl
UŽIVOTenis Challenger LiberecUladzimir Ignatik vs Andrea Basso
UŽIVOTenis Challenger LiberecLukas Rosol vs Andrej Martin
11:00Tenis ATP KitzbuhelRoberto Carballes Baena vs Nicolas Jarry
11:00Tenis ATP Kitzbuhel MDJurij Rodionov / Tristan-Samuel W'Born vs Daniele Bracciali / Federico Delbonis
11:30Tenis Challenger SopotWojciech Marek vs Daniel Gimeno-Traver
11:30Tenis Challenger SopotNicola Kuhn vs Paolo Lorenzi
11:30Tenis Challenger SegoviaLuca Vanni vs Alejandro D-Fokina
11:30Tenis Challenger SegoviaScott Griekspoor vs Andres Artunedo Martinavarr
11:30Tenis Challenger LiberecZsombor Piros vs Tobias Kamke
12:30Tenis ATP KitzbuhelTaro Daniel vs Jan-Lennard Struff
13:00Tenis ATP KitzbuhelJozef Kovalik vs Radu Albot
13:00Tenis ATP KitzbuhelMaximilian Marterer vs Jurgen Zopp
13:00Tenis Challenger SopotPedro Cachin vs Kamil Majchrzak
13:00Tenis Challenger SegoviaCarlos Gomez-Herrera vs Filippo Baldi
13:00Tenis Challenger SegoviaYannick Jankovits vs Adrian Menendez-Maceiras
13:00Tenis Challenger SopotHugo Dellien vs Vladyslav Manafov
13:30Tenis Challenger LiberecPavel Kotov vs Adam Pavlasek
14:00Tenis ATP KitzbuhelLaslo Djere vs Nikoloz Basilashvili
14:30Tenis Challenger SegoviaSergiy Stakhovsky vs Matteo Viola
14:30Tenis ATP Kitzbuhel MDJonathan Eysseric / Nicolas Jarry v Ariel Behar / Guillermo Garcia Lopez
14:30Tenis ATP Kitzbuhel MDJonathan Eysseric / Nicolas Jarry vs Ariel Behar / Guillermo Garcia Lopez
14:30Tenis Challenger SegoviaDaniel Brands vs Alberto R D A Senise
14:30Tenis Challenger SopotRoberto Marcora vs Dimitar Kuzmanov
15:00Tenis Challenger LexingtonMax Purcell vs Joao Menezes
15:00Tenis ATP Kitzbuhel MDRoberto C Baena / Jaume Munar vs Dennis Novak / Dominic Thiem
15:30Tenis ATP KitzbuhelGilles Simon vs Matteo Berrettini
16:00Tenis Challenger SegoviaChristopher Heyman vs Joao Monteiro
16:00Tenis Challenger LiberecDavid Poljak vs Michael Vrbensky
16:30Tenis Challenger LexingtonMikael Torpegaard vs Andrew Harris
16:30Tenis Challenger LexingtonLiam Broady vs Borna Gojo
17:00Tenis Challenger SopotAleksandr Nedovyesov vs Tommy Robredo
17:00Tenis ATP KitzbuhelSebastian Ofner vs Martin Klizan
18:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingPyunik Yerevan v Tobol Kostanay
18:00Tenis Challenger SegoviaRoberto Quiroz vs Carlos Boluda-Purkiss
18:00Tenis Challenger LexingtonSaketh Myneni vs Norbert Gombos
18:00Tenis Challenger LexingtonJeffrey John Wolf vs Daniel Evans
18:30Nogomet Elite Club FriendliesMainz v West Ham
18:30Tenis ATP Kitzbuhel MDJurgen Melzer / Philipp Petzschner vs Marcus Daniell / Wesley Koolhof
19:00Nogomet Sweden SuperettanHalmstad v Degerfors
19:00Nogomet UEFA Champions League QualifyingHapoel Beer Sheva v Dinamo Zagreb
19:00Tenis WTA San JoseVera Lapko vs Shuai Zhang
19:30Tenis Challenger LexingtonEdan Leshem vs Jay Clarke
19:30Tenis Challenger LexingtonAlex Rybakov vs Stefano Napolitano
20:00Tenis WTA WashingtonNaomi Osaka vs Bernarda Pera
20:00Tenis WTA WashingtonYulia Putintseva vs Tatjana Maria
20:00Tenis WTA WashingtonAna Bogdan vs Ekaterina Makarova
20:30Nogomet UEFA Champions League QualifyingSpartak Trnava v Legia Warsaw
20:30Tenis WTA WashingtonBethanie Mattek-Sands vs Sloane Stephens
20:30Tenis WTA San JoseKristina Mladenovic vs Timea Babos
21:00Tenis Challenger LexingtonKaichi Uchida vs Dayne Kelly
22:00Tenis WTA San JoseMihaela Buzarnescu vs Sachia Vickery
22:30Nogomet Peru Primera DivisionAyacucho FC v Sport Rosario
22:30Tenis Challenger LexingtonYunseong Chung vs William Bushamuka
23:30Tenis WTA San JoseHeather Watson vs Claire Liu
00:30Nogomet Copa SudamericanaEl Nacional v Defensa y Justicia
00:30Nogomet Copa SudamericanaJorge Wilstermann v Deportivo Cuenca
00:30Tenis WTA WashingtonKatie Swan vs Saisai Zheng
00:45Nogomet Peru Primera DivisionSport Huancayo v Deportivo Binacional
01.08. 01:05Košarka WNBAWAS Mystics @ ATL Dream
01.08. 02:00Tenis WTA WashingtonMagda Linette vs Olivia Rogowska
01.08. 02:00Tenis WTA WashingtonJennifer Brady vs Natalia Vikhlyantseva
01.08. 02:00Nogomet Elite Club FriendliesMan Utd v Real Madrid
01.08. 02:00Tenis WTA WashingtonCaroline Wozniacki vs Anhelina Kalinina
01.08. 02:05Košarka WNBACHI Sky @ DAL Wings
01.08. 02:30Nogomet Elite Club FriendliesTottenham v AC Milan
01.08. 02:30Tenis ATP WashingtonAlexander Zverev vs Malek Jaziri
01.08. 02:45Nogomet Copa SudamericanaIndependiente Santa Fe v Rampla Juniors
01.08. 03:00Nogomet Peru Primera DivisionUniversitario de Deportes v Sport Boys
01.08. 04:00Nogomet Elite Club FriendliesBarcelona v Roma
01.08. 04:05Košarka WNBASEA Storm @ PHX Mercury
01.08. 05:30Tenis WTA San JoseQiang Wang vs Amanda Anisimova
01.08. 11:30Nogomet Australia FFA CupAdelaide United v Central Coast Mariners
01.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueVegalta Sendai v Nagoya Grampus
01.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueKashima Antlers v FC Tokyo
01.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueUrawa Red Diamonds v Kawasaki Frontale
01.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueShimizu S-Pulse v Sagan Tosu
01.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueJubilo Iwata v Gamba Osaka
01.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueCerezo Osaka v Vissel Kobe
01.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueV-Varen Nagasaki v Consadole Sapporo
01.08. 12:00Nogomet China Super LeagueChangchun Yatai v Dalian Yifang
01.08. 12:00Nogomet China Super LeagueShandong Luneng v Shanghai Shenhua
01.08. 12:30Nogomet Japan J-LeagueKashiwa Reysol v Shonan Bellmare
01.08. 12:30Nogomet Japan J-LeagueYokohama F-Marinos v Sanfrecce Hiroshima
01.08. 13:00Košarka PBA CUPBarangay Ginebra San Miguel vs San Miguel Beermen
01.08. 13:30Nogomet AFC CupCeres FC v Home United FC
01.08. 13:35Nogomet China Super LeagueGuangzhou R&F v Beijing Renhe
01.08. 13:35Nogomet China Super LeagueHenan Jianye v Jiangsu Suning FC
01.08. 13:35Nogomet China Super LeagueChongqing Lifan v Guizhou Hengfeng Zhicheng
01.08. 14:00Nogomet China Super LeagueShanghai SIPG v Tianjin Quanjian
01.08. 18:00Nogomet UEFA Champions League QualifyingHJK Helsinki v BATE Borisov
01.08. 18:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingCS Fola Esch v Genk
01.08. 18:00Nogomet Elite Club FriendliesEintracht Frankfurt v Empoli
01.08. 19:00Nogomet UEFA Champions League QualifyingMidtjylland v FC Astana
01.08. 19:30Nogomet UEFA Champions League QualifyingSuduva Marijampole v Crvena Zvezda
01.08. 19:30Nogomet UEFA Champions League QualifyingSuduva Marijampole v Red Star Belgrade
01.08. 20:00Nogomet UEFA Champions League QualifyingBasel v PAOK Salonika
01.08. 20:00Nogomet UEFA Champions League QualifyingMOL Vidi FC v Ludogorets Razgrad
01.08. 20:15Nogomet Peru Primera DivisionDeportivo San Martin v Sporting Cristal
01.08. 20:30Nogomet UEFA Champions League QualifyingSK Sturm Graz v Ajax
01.08. 20:45Nogomet UEFA Champions League QualifyingRosenborg v Celtic
01.08. 21:05Nogomet Elite Club FriendliesArsenal v Chelsea
01.08. 22:05Nogomet Elite Club FriendliesBenfica v Lyon
01.08. 22:30Nogomet Peru Primera DivisionUTC Cajamarca v Deportivo Municipal
02.08. 00:30Nogomet Copa SudamericanaNacional Asuncion v Botafogo
02.08. 00:45Nogomet Peru Primera DivisionFBC Melgar v Real Garcilaso
02.08. 01:05Košarka WNBANY Liberty @ CON Sun
02.08. 01:30Nogomet Elite Club FriendliesMLS All Stars v Juventus
02.08. 02:45Nogomet Copa SudamericanaBanfield v Boston River
02.08. 02:45Nogomet Copa do BrasilCorinthians v Chapecoense
02.08. 02:45Nogomet Copa do BrasilGremio v Flamengo
02.08. 03:00Nogomet Peru Primera DivisionAcademia Deportiva Cantolao v Alianza Lima
02.08. 04:05Košarka WNBAPHX Mercury @ LV Aces
02.08. 13:35Nogomet China Super LeagueTianjin Teda v Guangzhou Evergrande
02.08. 13:35Nogomet China Super LeagueBeijing Guoan v Hebei CFFC
02.08. 16:30Nogomet Elite Club FriendliesBayer Leverkusen v Istanbul Basaksehir
02.08. 17:30Nogomet UEFA Europa League QualifyingAEK Larnaca v Dundalk
02.08. 18:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingFC Flora Tallinn v Apoel Nicosia
02.08. 18:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingDinamo Minsk v Dunajska Streda
02.08. 18:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingTrakai FK v Partizan Belgrade
02.08. 19:00Nogomet Sweden SuperettanHelsingborg v Norrby IF
02.08. 19:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingLincoln Red Imps FC v T.N.S.
02.08. 19:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingMariupol v Djurgarden
02.08. 19:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingApollon Limassol v Zeljeznicar
02.08. 19:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingSparta Prague v Spartak
02.08. 19:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingAdmira Wacker Modling v CSKA Sofia
02.08. 20:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingAsteras Tripolis v Hibernian
02.08. 20:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingVitesse v Viitorul Constanta
02.08. 20:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingFC Copenhagen v Stjarnan
02.08. 20:15Nogomet UEFA Europa League QualifyingNK Maribor v Chikhura Sachkhere
02.08. 20:45Nogomet UEFA Europa League QualifyingFiorita v FK Spartaks Jurmala
02.08. 20:45Nogomet UEFA Europa League QualifyingBordeaux v FK Ventspils
02.08. 20:45Nogomet UEFA Europa League QualifyingRangers v NK Osijek
02.08. 20:45Nogomet UEFA Europa League QualifyingBurnley v Aberdeen
02.08. 20:45Nogomet UEFA Europa League QualifyingAZ v Kairat Almaty
02.08. 21:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingUjpesti v Sevilla
02.08. 21:15Nogomet UEFA Europa League QualifyingFH Hafnarfjordur v Hapoel Haifa
02.08. 22:00Nogomet UEFA Europa League QualifyingValur Reykjavik v FC Santa Coloma
02.08. 22:30Nogomet Peru Primera DivisionUnión Comercio v Comerciantes Unidos
02.08. 23:45Nogomet Womens InternationalAustralia Women v Japan Women
03.08. 00:30Nogomet Copa SudamericanaSao Paulo v Colon
03.08. 01:05Košarka WNBADAL Wings @ IND Fever
03.08. 02:45Nogomet Copa SudamericanaBolivar v Deportivo Cali
03.08. 02:45Nogomet Copa SudamericanaFluminense v Defensor Sporting
03.08. 04:05Košarka WNBAMIN Lynx @ LA Sparks
03.08. 18:00Nogomet Poland EkstraklasaWisla Plock v Korona Kielce
03.08. 18:30Nogomet Croatia 1.HNLHNK Rijeka v Inter Zapresic
03.08. 18:30Nogomet Czech Republic First LeagueSlavia Prague v Opava
03.08. 19:00Nogomet Finland VeikkausliigaSJK v VPS Vaasa
03.08. 19:10Nogomet Austria 2. LigaFC Blau Weiss Linz v Austria Klagenfurt
03.08. 19:10Nogomet Austria 2. LigaFC Liefering v Vorwarts Steyr
03.08. 19:10Nogomet Austria 2. LigaFK Austria Vienna II v SV Horn II
03.08. 19:10Nogomet Austria 2. LigaSV Lafnitz v FC Juniors OO
03.08. 20:00Nogomet France Ligue 2Auxerre v Ajaccio GFCA
03.08. 20:00Nogomet France Ligue 2AS Beziers v AC Ajaccio
03.08. 20:00Nogomet France Ligue 2Le Havre v Grenoble
03.08. 20:00Nogomet France Ligue 2Am. du Personnel Municipal Metz v US Orleans 45
03.08. 20:00Nogomet France Ligue 2Metz v US Orleans 45
03.08. 20:00Nogomet France Ligue 2Niort v Clermont Foot
03.08. 20:00Nogomet France Ligue 2Paris FC v Nancy
03.08. 20:00Nogomet France Ligue 2Sochaux v Valenciennes
03.08. 20:00Nogomet France Ligue 2Troyes v Brest
03.08. 20:00Nogomet Switzerland Challenge LeagueWil 1900 v Servette
03.08. 20:00Nogomet Romania Liga ICS U Craiova v FC Botosani
03.08. 20:20Nogomet Austria 2. LigaFloridsdorfer AC v SV Kapfenberg
03.08. 20:30Nogomet Belgium First Division AWaasland-Beveren v Standard Liege
03.08. 20:30Nogomet Poland EkstraklasaZaglebie Sosnowiec v Pogon Szczecin
03.08. 21:00Nogomet England ChampionshipReading v Derby
03.08. 21:00Nogomet Croatia 1.HNLDinamo Zagreb v Istra 1961
03.08. 22:50Nogomet Paraguay Division ProfesionalIndependiente FBC v Libertad Asuncion
04.08. 01:00Nogomet Paraguay Division ProfesionalCerro Porteno v Sol de America
04.08. 01:05Košarka WNBALV Aces @ WAS Mystics
04.08. 01:05Košarka WNBACHI Sky @ ATL Dream
04.08. 02:00Nogomet Mexico AperturaVeracruz v Monarcas Morelia
04.08. 02:00Nogomet Chile Primera DivisionUnion La Calera v Palestino
04.08. 04:00Nogomet Mexico AperturaAtlas v Unam Pumas
04.08. 04:05Košarka WNBAMIN Lynx @ SEA Storm
04.08. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueTokyo Verdy v Omiya Ardija
04.08. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueYokohama FC v Machida Zelvia
04.08. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueVentforet Kofu v Avispa Fukuoka
04.08. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueKyoto Sanga FC v Montedio Yamagata
04.08. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueJEF Utd Chiba v Matsumoto Y FC
04.08. 11:00Nogomet South Korea K-League 1Incheon Utd v Pohang Steelers
04.08. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueTokushima Vortis v Mito Hollyhock
04.08. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueEhime FC v Renofa Yamaguchi
04.08. 12:00Nogomet China Super LeagueChangchun Yatai v Shanghai Shenhua
04.08. 12:00Nogomet South Korea K-League 1FC Seoul v Jeju United
04.08. 12:00Nogomet Lithuania A LygaLietava Jonava v FC Stumbras
04.08. 12:00Nogomet Lithuania A LygaSuduva Marijampole v Atlantas Klaipeda
04.08. 12:00Nogomet Russia Division 1Sibir Novosibirsk v Spartak Moscow II
04.08. 12:30Nogomet South Korea K-League 1Sangju Sangmu v Suwon Bluewings
04.08. 13:30Nogomet England League 1Sunderland v Charlton
04.08. 13:35Nogomet China Super LeagueTianjin Quanjian v Henan Jianye
04.08. 13:35Nogomet China Super LeagueBeijing Renhe v Chongqing Lifan
04.08. 16:00Nogomet Scotland ChampionshipAyr v Partick
04.08. 16:00Nogomet Scotland ChampionshipDundee Utd v Dunfermline
04.08. 16:00Nogomet Scotland ChampionshipFalkirk v Inverness CT
04.08. 16:00Nogomet Scotland ChampionshipMorton v Queen of South
04.08. 16:00Nogomet Scotland ChampionshipRoss County v Alloa
04.08. 16:00Nogomet England ChampionshipIpswich v Blackburn
04.08. 16:00Nogomet Denmark SuperligaenEsbjerg v Randers FC
04.08. 16:00Nogomet Sweden AllsvenskanKalmar FF v IFK Goteborg
04.08. 16:00Nogomet Sweden AllsvenskanBrommapojkarna v Dalkurd FF
04.08. 16:00Nogomet Sweden SuperettanOsters IF v Varbergs BoIS FC
04.08. 16:00Nogomet Finland VeikkausliigaHJK Helsinki v RoPS
04.08. 16:00Nogomet Finland VeikkausliigaFC Inter v IFK Mariehamn
04.08. 16:30Nogomet Austria 2. LigaAustria Lustenau v Wiener Neustadt
04.08. 17:00Nogomet France Ligue 2Lens v Red Star FC 93
04.08. 17:00Nogomet Romania Liga IAstra Giurgiu v ACS Sepsi
04.08. 17:00Nogomet Austria BundesligaRapid Vienna v SCR Altach
04.08. 17:00Nogomet Austria BundesligaSV Mattersburg v FC Salzburg
04.08. 17:00Nogomet Austria BundesligaFC Wacker Innsbruck v SK Sturm Graz
04.08. 17:00Nogomet Czech Republic First LeagueBanik Ostrava v FK Pribram
04.08. 17:00Nogomet Czech Republic First LeagueFC Fastav Zlín v FK Baumit Jablonec
04.08. 17:00Nogomet Czech Republic First LeagueSlovan Liberec v FK Teplice
04.08. 17:00Nogomet Lithuania A LygaVMFD Zalgiris v Trakai FK
04.08. 18:00Nogomet Norway EliteserienRanheim v Rosenborg
04.08. 18:00Nogomet Belgium First Division AEupen v Charleroi
04.08. 18:00Nogomet Poland EkstraklasaPiast Gliwice v Zaglebie Lubin
04.08. 18:00Nogomet Switzerland Challenge LeagueFC Rapperswil-Jona v Winterthur
04.08. 18:00Nogomet Sweden SuperettanDegerfors v Jonkopings Sodra
04.08. 19:00Nogomet Switzerland Super LeagueBasel v Grasshoppers
04.08. 19:00Nogomet Switzerland Super LeagueLucerne v Lugano
04.08. 19:00Nogomet Switzerland Challenge LeagueLausanne Sports v FC Chiasso
04.08. 19:00Nogomet Denmark SuperligaenVejle v Midtjylland
04.08. 19:00Nogomet Czech Republic First LeagueSigma Olomouc v FK Viktoria Plzen
04.08. 19:00Nogomet Czech Republic First LeagueSigma Olomouc v Viktoria Plzen
04.08. 20:00Nogomet Belgium First Division ACercle Brugge v Lokeren
04.08. 20:00Nogomet Belgium First Division AAntwerp v KV Kortrijk
04.08. 20:00Nogomet Switzerland Challenge LeagueAarau v Kriens
04.08. 20:00Nogomet Romania Liga ICFR Cluj v CS Concordia Chiajna
04.08. 20:30Nogomet Belgium First Division AGent Reserves v Zulte-Waregem
04.08. 20:30Nogomet Poland EkstraklasaLegia Warsaw v Lechia Gdansk
04.08. 21:00Nogomet Brazil Serie ABotafogo v Santos
04.08. 21:00Nogomet Chile Primera DivisionDeportes Temuco v Colo Colo
04.08. 21:30Nogomet Paraguay Division ProfesionalDeportivo Capiata v 3 de Febrero
04.08. 22:00Nogomet USA MLSAtlanta United v Toronto FC
04.08. 23:30Nogomet Chile Primera DivisionUniversidad Catolica v Everton de Vina
05.08. 00:00Nogomet Brazil Serie AGremio v Flamengo
05.08. 01:30Nogomet USA MLSMontreal Impact v DC United
05.08. 01:30Nogomet USA MLSOrlando City SC v New England Revolution
05.08. 02:00Nogomet Mexico AperturaPachuca v Club America
05.08. 02:00Nogomet USA MLSMinnesota United v Seattle Sounders FC
05.08. 02:00Nogomet USA MLSFC Dallas v San Jose Earthquakes
05.08. 02:00Nogomet USA MLSNew York City FC v Vancouver Whitecaps
05.08. 02:00Nogomet Chile Primera DivisionUniversidad de Concepcion v Huachipato
05.08. 03:00Nogomet USA MLSHouston Dynamo v Sporting Kansas City
05.08. 03:00Nogomet USA MLSColorado Rapids v LA Galaxy
05.08. 04:00Nogomet USA MLSReal Salt Lake v Chicago Fire
05.08. 05:00Nogomet USA MLSPortland Timbers v Philadelphia Union
05.08. 07:00Nogomet Japan J-LeagueConsadole Sapporo v Kashiwa Reysol
05.08. 10:30Nogomet Austria 2. LigaSV Ried v WSG Swarovski Wattens
05.08. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueFagiano Okayama v Kamatamare Sanuki
05.08. 11:00Nogomet Japan J-LeagueNagoya Grampus v Gamba Osaka
05.08. 11:30Nogomet Japan J-LeagueKashima Antlers v Shimizu S-Pulse
05.08. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueRoasso Kumamoto v Zweigen Kanazawa
05.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueUrawa Red Diamonds v V-Varen Nagasaki
05.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueFC Tokyo v Vissel Kobe
05.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueKawasaki Frontale v Yokohama F-Marinos
05.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueJubilo Iwata v Vegalta Sendai
05.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueSanfrecce Hiroshima v Shonan Bellmare
05.08. 12:00Nogomet Japan J-LeagueSagan Tosu v Cerezo Osaka
05.08. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueOita v Albirex Niigata
05.08. 13:35Nogomet China Super LeagueJiangsu Suning FC v Guizhou Hengfeng Zhicheng
05.08. 13:35Nogomet China Super LeagueDalian Yifang v Shanghai SIPG
05.08. 13:35Nogomet China Super LeagueHebei CFFC v Tianjin Teda
05.08. 13:35Nogomet China Super LeagueGuangzhou R&F v Guangzhou Evergrande
05.08. 13:35Nogomet China Super LeagueBeijing Guoan v Shandong Luneng
05.08. 14:00Nogomet Scotland PremiershipAberdeen v Rangers
05.08. 14:00Nogomet Denmark SuperligaenAC Horsens v Hobro IK
05.08. 14:30Nogomet Belgium First Division AAnderlecht v KV Oostende
05.08. 14:30Nogomet Switzerland Challenge LeagueFC Schaffhausen v FC Vaduz
05.08. 14:30Nogomet Austria 2. LigaFC Wacker Innsbruck II v SKU Amstetten
05.08. 15:00Nogomet Sweden AllsvenskanHammarby v Trelleborgs FF
05.08. 15:00Nogomet Sweden SuperettanGefle IF v IK Frej
05.08. 15:00Nogomet Czech Republic First LeagueMFK Karvina v Mlada Boleslav
05.08. 15:30Nogomet Poland EkstraklasaSlask Wroclaw v Lech Poznan
05.08. 16:00Nogomet England Community ShieldChelsea v Man City
05.08. 16:00Nogomet Switzerland Super LeagueYoung Boys v FC Zurich
05.08. 16:00Nogomet Switzerland Super LeagueFC Sion v Neuchatel Xamax
05.08. 16:00Nogomet Switzerland Super LeagueSt Gallen v FC Thun
05.08. 16:00Nogomet Denmark SuperligaenOdense BK v FC Copenhagen
05.08. 16:00Nogomet Finland VeikkausliigaKuPS Kuopio v TPS
05.08. 16:00Nogomet Finland VeikkausliigaFC Ilves v FC Honka
05.08. 16:00Nogomet Finland VeikkausliigaLahti v PS Kemi
05.08. 17:00Nogomet Romania Liga IAFC Hermannstadt v Dunarea Calarasi
05.08. 17:00Nogomet Austria BundesligaWolfsberger AC v FK Austria Vienna
05.08. 17:00Nogomet Austria BundesligaLASK Linz v St Polten
05.08. 17:00Nogomet Austria BundesligaHartberg v Admira
05.08. 17:30Nogomet England ChampionshipLeeds v Stoke
05.08. 17:30Nogomet Sweden AllsvenskanOrebro SK v BK Hacken
05.08. 17:30Nogomet Sweden SuperettanAFC Eskilstuna v Halmstad
05.08. 18:00Nogomet Norway EliteserienTromso v Haugesund
05.08. 18:00Nogomet Norway EliteserienStabaek v Sarpsborg
05.08. 18:00Nogomet Norway EliteserienValerenga v Sandefjord
05.08. 18:00Nogomet Norway EliteserienKristiansund BK v Odd BK
05.08. 18:00Nogomet Norway EliteserienStromsgodset v Bodo/Glimt
05.08. 18:00Nogomet Belgium First Division AGenk v Sint-Truidense
05.08. 18:00Nogomet Poland EkstraklasaJagiellonia Bialystok v Wisla Krakow
05.08. 18:00Nogomet Poland EkstraklasaMiedz Legnica v Gornik Zabrze
05.08. 18:00Nogomet Denmark SuperligaenBrondby v FC Nordsjaelland
05.08. 18:00Nogomet Czech Republic First LeagueSparta Prague v Slovacko
05.08. 18:00Nogomet Chile Primera DivisionSan Luis Quillota v O'Higgins
05.08. 20:00Nogomet Norway EliteserienLillestrom v Molde
05.08. 20:00Nogomet Belgium First Division AMouscron-Peruwelz v Club Brugge
05.08. 20:00Nogomet Romania Liga IFCSB v CSM Politehnica Iasi
05.08. 21:00Nogomet Croatia 1.HNLHajduk Split v NK Lokomotiva Zagreb
05.08. 21:00Nogomet Brazil Serie ARio Sao Paulo v Vasco da Gama
05.08. 21:00Nogomet Brazil Serie ASao Paulo v Vasco da Gama
05.08. 21:00Nogomet Chile Primera DivisionCD Antofagasta v Curico Unido
05.08. 21:30Nogomet Paraguay Division ProfesionalSportivo Luqueno v Olimpia Asuncion
05.08. 23:30Nogomet Chile Primera DivisionUniversidad de Chile v Audax Italiano
05.08. 23:45Nogomet Paraguay Division ProfesionalDeportivo Santaní v Club General Diaz
06.08. 00:00Nogomet Brazil Serie AFluminense v Bahia
06.08. 00:00Nogomet USA MLSNew York Red Bulls v Los Angeles FC
06.08. 01:00Nogomet Mexico AperturaSantos Laguna v Puebla
06.08. 02:00Nogomet Chile Primera DivisionUnion Espanola v Deportes Iquique
06.08. 03:00Nogomet Mexico AperturaTijuana v Leon
06.08. 18:00Nogomet Poland EkstraklasaCracovia Krakow v Arka Gdynia
06.08. 18:00Nogomet Czech Republic First LeagueDukla Praha v Bohemians 1905
06.08. 19:00Nogomet Norway EliteserienSK Brann v IK Start
06.08. 19:00Nogomet Denmark SuperligaenVendsyssel FF v AaB
06.08. 19:00Nogomet Sweden AllsvenskanGIF Sundsvall v IFK Norrkoping
06.08. 19:00Nogomet Sweden AllsvenskanElfsborg v Ostersunds FK
06.08. 19:00Nogomet Sweden SuperettanIFK Varnamo v Landskrona BoIS
06.08. 19:00Nogomet Sweden SuperettanGAIS v IK Brage
06.08. 20:45Nogomet England ChampionshipHull v Aston Villa
06.08. 20:45Nogomet France Ligue 2Chateauroux v Lorient

© OKLADE.NET Ova web stranica i njezin sadržaj su autorsko djelo, a nositelj autorskog prava je vlasnik Oklade.net. Neovlašteno kopiranje sadržaja je zabranjeno Zakonom o autorskom pravu i srodnim pravima, 01-081-03-1344/2, NN 167/03, 79/07, 80/11, 144/12.

Oklade.net

Oklade.net

Vaš vodič u online klađenje od 2007. godine. Nepristrane recenzije i informacije o klađenju, usmjerene na dobrobit igrača.

Komentiraj

Klikni ovdje za ostavljanje komentara