Prijenosi uživo

UŽIVO PRIJENOS NOGOMETA Besplatno gledanje utakmica iz najboljih liga

Gledanje nogometa online je jednostavno, besplatno i legalno. Gledajte prijenose nogometa uživo i pratite svoje omiljene klubove kao što su Barcelona, Real Madrid, PSG, Juventus, Milan, Inter. Također možete pratiti svoj klub u pripremnim utakmicama tijekom pauze u prvenstvu.

Nogometnih prijenosa ima na stotine svaki tjedan. Tu španjolska Primera i Segunda, francuska Ligue 1 i Ligue 2, talijanska Serie A i Serie B, engleski FA kup, njemačka 2. Bundesliga, Nizozemska, Portugal, Rusija, Turska, Škotska, Belgija, Švicarska, australska A-League, međunarodni nogomet kao npr. Afrički kup nacija, prijateljske utakmice i turniri, južnoameričke lige i natjecanja. Tu je još i kineska liga.

Nogomet prijenosi danas
18:00Pyunik Yerevan v Tobol Kostanay
18:30Mainz v West Ham
19:00Halmstad v Degerfors
19:00Hapoel Beer Sheva v Dinamo Zagreb
20:30Spartak Trnava v Legia Warsaw
22:30Ayacucho FC v Sport Rosario
00:30El Nacional v Defensa y Justicia
00:30Jorge Wilstermann v Deportivo Cuenca
00:45Sport Huancayo v Deportivo Binacional
01.08. 02:00Man Utd v Real Madrid
01.08. 02:30Tottenham v AC Milan
01.08. 02:45Independiente Santa Fe v Rampla Juniors
01.08. 03:00Universitario de Deportes v Sport Boys
01.08. 04:00Barcelona v Roma
02.08. 00:30Nacional Asuncion v Botafogo
02.08. 00:45FBC Melgar v Real Garcilaso

Zašto gledati nogomet online

Nije dobro kladiti se na statistiku čitajući tjednik ili članke na internetu. Za uspješno klađenje važno je gledati utakmicu, i tako saznati koji klub je stvarno dobar a koji je loš; zašto neki klub ima deset pobjeda zaredom, da vidimo to uživo. Za to nam treba pristup besplatnim prijenosima nogometa, i to ne samo onima koji se nađu na televiziji jer tamo nemamo previše izbora, ne prenose se manje atraktivne utakmice koje su možda nama baš atraktivne zbog klađenja.

Još je bolje ako uz taj besplatni prijenos nogometne utakmice imamo i koeficijente za klađenje uživo – i baš zbog toga Bet365 postaje naš glavni centar za klađenje. To je potpuno besplatan način za praćenje ogromnog broja liga i utakmica tijekom vikenda, a svatko tko uživa u nogometu će znati cijeniti ovu ponudu.

UČLANI SE U BET365 I GLEDAJ NOGOMET BESPLATNO

Live stream na Bet365 kladionici

Evo kako izgleda ekran za prikaz live streama. S lijeve strane se vidi samo djelić ponude za klađenje uživo.

Lakše je reći koje lige nedostaju. Tri lige. To su engleska Premier liga (koju pretplatnici kabelske televizije mogu gledati na Sportklub kanalima), Liga prvaka (prijenosi su na HRT-u srijedom i na Arenasportu utorkom) i Europa liga. Njemačku Bundesligu vjerojatno već pratite na Eurosportu.

Ukratko, da biste pratili skoro sve moguće nogometne lige i turnire dovoljno je uz TV imati još samo i račun na Bet365 kladionici.

Praćenje nogometnih utakmica na Bet365 kladionici je također i najbrži način za doznati promjenu rezultata nogometne utakmice. Dok livescore servisi kasne bar 10 sekundi, na Bet365 kladionici se rezultat zna odmah, u realnom vremenu.

UČLANI SE U BET365 I GLEDAJ NOGOMET BESPLATNO

Popis nogometnih liga i natjecanja

Evo popisa najinteresantnijih liga (nisu uključene sve). Tu treba dodati i međunarodne prijateljske utakmice reprezentacija, međunarodne turnire, prijateljske utakmice itd.

Španjolska – La Liga Njemačka – Bundesliga II
Španjolska – Segunda Kina – Superleague
Francuska – Ligue 1 Italija – Serie A
Francuska – Ligue 2 Italija – Serie B
Engleska – FA kup Belgija – Jupiler Pro
Austrija – Bundesliga Nizozemska – Eredivisie
Rusija – Premier liga Škotska – Premiership
Turska – Süper Lig Danska – Superliga
Engleska – Championship Portugal – Liga Zon Sagres
Poljska – Ekstraklasa Ukrajina – Premier liga
Čile – Primera Division Australija – A-League
Norveška – Tippeligaen Švedska – Allsvenskan

Ovo je idealna prilika da uživo pogledate taj klub na koji se volite kladiti koji ima 10 pobjeda zaredom. Otvorite račun na Bet365 i provjerite zašto imaju tu seriju pobjeda.

UČLANI SE U BET365 I GLEDAJ NOGOMET BESPLATNO

Bonus za klađenje na nogomet

Kladite li se na najjače europske lige i imate li naviku stavljanja više parova na isti listić, morate taj listić uplaćivati u Bet365 kladionici jer ćete dobivati bonus na svoj dobitak. Bet365 će pojačati vaš ukupni koeficijent na listiću za čak do 100%!

Ova ponuda se odnosi samo na klađenje na 1×2 na sljedeće lige: UEFA Liga prvaka, engleska Premier League, talijanska Serie A, španjolska La Liga, njemačka Bundesliga i australska A-League. Maksimalni mogući bonus je £100,000 ili ekvivalent u vašoj valuti.

Bonus se obračunava tako da se uveća koeficijent na dobitni listić, i to ovisno o broju utakmica, prema ovoj tablici:

Broj parova Bonus
Tri 5% bonus
Četiri 10% bonus
Pet 10% bonus
Šest 20% bonus
Sedam 30% bonus
Osam 40% bonus
Devet 50% bonus
Deset 60% bonus
Jedanaest 70% bonus
Dvanaest 80% bonus
Trinaest 90% bonus
Četrnaest i više 100% bonus

Već za četiri para na istom listiću ćete biti nagrađeni s 10% povećanim dobitkom, a ako idete na tzv. vikend listić pa odaberete 14 ili više zicera iz najjačih liga, Bet365 će vam udvostručiti dobitak. Nema uvjeta za minimalni koeficijent, pa to mogu biti i koeficijenti 1.15. Ali, morate se kladiti na krajnji ishod utakmice, 1×2, nema dvoznaka ili sličnih oklada. Bet365 nema manipulativne troškove pa tu računajte na još dodatnih 5% koji ostaju vama a ne kladionici. Igrajući na ovaj način sigurno ćete ostvarivati puno veće dobitke u Bet365 nego što biste ostvarili u svojoj lokalnoj kladionici.

I, naravno, usput možete gledati prijenose tih nogometnih utakmica na koje ste se kladili.

Primjer: uzmimo listić s osam utakmica s koeficijentima 1.50. U lokalnoj kladionici kao što je Supersport ćete dobiti ukupni koeficijent na listiću 25.63. Od uplate od 100 kn, samo 95 kn će se računati za listić zbog 5% manipulativnih troškova. Eventualni dobitak od 2434,85 kn će biti umanjen za 10% poreza pa ćete nakon što pogodite sve parove dobiti isplatu od 2191 kn.

U Bet365 kladionici će vam se računati cjelokupna uplata jer nema manipulativnih troškova, dobit ćete bonus 40%, i neće biti poreza. Na iste ove parove, dobitak će biti 3588 kn. To je skoro 64% više.

UČLANI SE U BET365 I GLEDAJ NOGOMET BESPLATNO

Bet365 Live stream raspored - Nogomet
18:00UEFA Europa League QualifyingPyunik Yerevan v Tobol Kostanay
18:30Elite Club FriendliesMainz v West Ham
19:00Sweden SuperettanHalmstad v Degerfors
19:00UEFA Champions League QualifyingHapoel Beer Sheva v Dinamo Zagreb
20:30UEFA Champions League QualifyingSpartak Trnava v Legia Warsaw
22:30Peru Primera DivisionAyacucho FC v Sport Rosario
00:30Copa SudamericanaEl Nacional v Defensa y Justicia
00:30Copa SudamericanaJorge Wilstermann v Deportivo Cuenca
00:45Peru Primera DivisionSport Huancayo v Deportivo Binacional
01.08. 02:00Elite Club FriendliesMan Utd v Real Madrid
01.08. 02:30Elite Club FriendliesTottenham v AC Milan
01.08. 02:45Copa SudamericanaIndependiente Santa Fe v Rampla Juniors
01.08. 03:00Peru Primera DivisionUniversitario de Deportes v Sport Boys
01.08. 04:00Elite Club FriendliesBarcelona v Roma
01.08. 11:30Australia FFA CupAdelaide United v Central Coast Mariners
01.08. 12:00Japan J-LeagueVegalta Sendai v Nagoya Grampus
01.08. 12:00Japan J-LeagueKashima Antlers v FC Tokyo
01.08. 12:00Japan J-LeagueUrawa Red Diamonds v Kawasaki Frontale
01.08. 12:00Japan J-LeagueShimizu S-Pulse v Sagan Tosu
01.08. 12:00Japan J-LeagueJubilo Iwata v Gamba Osaka
01.08. 12:00Japan J-LeagueCerezo Osaka v Vissel Kobe
01.08. 12:00Japan J-LeagueV-Varen Nagasaki v Consadole Sapporo
01.08. 12:00China Super LeagueChangchun Yatai v Dalian Yifang
01.08. 12:00China Super LeagueShandong Luneng v Shanghai Shenhua
01.08. 12:30Japan J-LeagueKashiwa Reysol v Shonan Bellmare
01.08. 12:30Japan J-LeagueYokohama F-Marinos v Sanfrecce Hiroshima
01.08. 13:30AFC CupCeres FC v Home United FC
01.08. 13:35China Super LeagueGuangzhou R&F v Beijing Renhe
01.08. 13:35China Super LeagueHenan Jianye v Jiangsu Suning FC
01.08. 13:35China Super LeagueChongqing Lifan v Guizhou Hengfeng Zhicheng
01.08. 14:00China Super LeagueShanghai SIPG v Tianjin Quanjian
01.08. 18:00UEFA Champions League QualifyingHJK Helsinki v BATE Borisov
01.08. 18:00UEFA Europa League QualifyingCS Fola Esch v Genk
01.08. 18:00Elite Club FriendliesEintracht Frankfurt v Empoli
01.08. 19:00UEFA Champions League QualifyingMidtjylland v FC Astana
01.08. 19:30UEFA Champions League QualifyingSuduva Marijampole v Crvena Zvezda
01.08. 19:30UEFA Champions League QualifyingSuduva Marijampole v Red Star Belgrade
01.08. 20:00UEFA Champions League QualifyingBasel v PAOK Salonika
01.08. 20:00UEFA Champions League QualifyingMOL Vidi FC v Ludogorets Razgrad
01.08. 20:15Peru Primera DivisionDeportivo San Martin v Sporting Cristal
01.08. 20:30UEFA Champions League QualifyingSK Sturm Graz v Ajax
01.08. 20:45UEFA Champions League QualifyingRosenborg v Celtic
01.08. 21:05Elite Club FriendliesArsenal v Chelsea
01.08. 22:05Elite Club FriendliesBenfica v Lyon
01.08. 22:30Peru Primera DivisionUTC Cajamarca v Deportivo Municipal
02.08. 00:30Copa SudamericanaNacional Asuncion v Botafogo
02.08. 00:45Peru Primera DivisionFBC Melgar v Real Garcilaso
02.08. 01:30Elite Club FriendliesMLS All Stars v Juventus
02.08. 02:45Copa SudamericanaBanfield v Boston River
02.08. 02:45Copa do BrasilCorinthians v Chapecoense
02.08. 02:45Copa do BrasilGremio v Flamengo
02.08. 03:00Peru Primera DivisionAcademia Deportiva Cantolao v Alianza Lima
02.08. 13:35China Super LeagueTianjin Teda v Guangzhou Evergrande
02.08. 13:35China Super LeagueBeijing Guoan v Hebei CFFC
02.08. 16:30Elite Club FriendliesBayer Leverkusen v Istanbul Basaksehir
02.08. 17:30UEFA Europa League QualifyingAEK Larnaca v Dundalk
02.08. 18:00UEFA Europa League QualifyingFC Flora Tallinn v Apoel Nicosia
02.08. 18:00UEFA Europa League QualifyingDinamo Minsk v Dunajska Streda
02.08. 18:00UEFA Europa League QualifyingTrakai FK v Partizan Belgrade
02.08. 19:00Sweden SuperettanHelsingborg v Norrby IF
02.08. 19:00UEFA Europa League QualifyingLincoln Red Imps FC v T.N.S.
02.08. 19:00UEFA Europa League QualifyingMariupol v Djurgarden
02.08. 19:00UEFA Europa League QualifyingApollon Limassol v Zeljeznicar
02.08. 19:00UEFA Europa League QualifyingSparta Prague v Spartak
02.08. 19:00UEFA Europa League QualifyingAdmira Wacker Modling v CSKA Sofia
02.08. 20:00UEFA Europa League QualifyingAsteras Tripolis v Hibernian
02.08. 20:00UEFA Europa League QualifyingVitesse v Viitorul Constanta
02.08. 20:00UEFA Europa League QualifyingFC Copenhagen v Stjarnan
02.08. 20:15UEFA Europa League QualifyingNK Maribor v Chikhura Sachkhere
02.08. 20:45UEFA Europa League QualifyingFiorita v FK Spartaks Jurmala
02.08. 20:45UEFA Europa League QualifyingBordeaux v FK Ventspils
02.08. 20:45UEFA Europa League QualifyingRangers v NK Osijek
02.08. 20:45UEFA Europa League QualifyingBurnley v Aberdeen
02.08. 20:45UEFA Europa League QualifyingAZ v Kairat Almaty
02.08. 21:00UEFA Europa League QualifyingUjpesti v Sevilla
02.08. 21:15UEFA Europa League QualifyingFH Hafnarfjordur v Hapoel Haifa
02.08. 22:00UEFA Europa League QualifyingValur Reykjavik v FC Santa Coloma
02.08. 22:30Peru Primera DivisionUnión Comercio v Comerciantes Unidos
02.08. 23:45Womens InternationalAustralia Women v Japan Women
03.08. 00:30Copa SudamericanaSao Paulo v Colon
03.08. 02:45Copa SudamericanaBolivar v Deportivo Cali
03.08. 02:45Copa SudamericanaFluminense v Defensor Sporting
03.08. 18:00Poland EkstraklasaWisla Plock v Korona Kielce
03.08. 18:30Croatia 1.HNLHNK Rijeka v Inter Zapresic
03.08. 18:30Czech Republic First LeagueSlavia Prague v Opava
03.08. 19:00Finland VeikkausliigaSJK v VPS Vaasa
03.08. 19:10Austria 2. LigaFC Blau Weiss Linz v Austria Klagenfurt
03.08. 19:10Austria 2. LigaFC Liefering v Vorwarts Steyr
03.08. 19:10Austria 2. LigaFK Austria Vienna II v SV Horn II
03.08. 19:10Austria 2. LigaSV Lafnitz v FC Juniors OO
03.08. 20:00France Ligue 2Auxerre v Ajaccio GFCA
03.08. 20:00France Ligue 2AS Beziers v AC Ajaccio
03.08. 20:00France Ligue 2Le Havre v Grenoble
03.08. 20:00France Ligue 2Am. du Personnel Municipal Metz v US Orleans 45
03.08. 20:00France Ligue 2Metz v US Orleans 45
03.08. 20:00France Ligue 2Niort v Clermont Foot
03.08. 20:00France Ligue 2Paris FC v Nancy
03.08. 20:00France Ligue 2Sochaux v Valenciennes
03.08. 20:00France Ligue 2Troyes v Brest
03.08. 20:00Switzerland Challenge LeagueWil 1900 v Servette
03.08. 20:00Romania Liga ICS U Craiova v FC Botosani
03.08. 20:20Austria 2. LigaFloridsdorfer AC v SV Kapfenberg
03.08. 20:30Belgium First Division AWaasland-Beveren v Standard Liege
03.08. 20:30Poland EkstraklasaZaglebie Sosnowiec v Pogon Szczecin
03.08. 21:00England ChampionshipReading v Derby
03.08. 21:00Croatia 1.HNLDinamo Zagreb v Istra 1961
03.08. 22:50Paraguay Division ProfesionalIndependiente FBC v Libertad Asuncion
04.08. 01:00Paraguay Division ProfesionalCerro Porteno v Sol de America
04.08. 02:00Mexico AperturaVeracruz v Monarcas Morelia
04.08. 02:00Chile Primera DivisionUnion La Calera v Palestino
04.08. 04:00Mexico AperturaAtlas v Unam Pumas
04.08. 11:00Japan J2-LeagueTokyo Verdy v Omiya Ardija
04.08. 11:00Japan J2-LeagueYokohama FC v Machida Zelvia
04.08. 11:00Japan J2-LeagueVentforet Kofu v Avispa Fukuoka
04.08. 11:00Japan J2-LeagueKyoto Sanga FC v Montedio Yamagata
04.08. 11:00Japan J2-LeagueJEF Utd Chiba v Matsumoto Y FC
04.08. 11:00South Korea K-League 1Incheon Utd v Pohang Steelers
04.08. 12:00Japan J2-LeagueTokushima Vortis v Mito Hollyhock
04.08. 12:00Japan J2-LeagueEhime FC v Renofa Yamaguchi
04.08. 12:00China Super LeagueChangchun Yatai v Shanghai Shenhua
04.08. 12:00South Korea K-League 1FC Seoul v Jeju United
04.08. 12:00Lithuania A LygaLietava Jonava v FC Stumbras
04.08. 12:00Lithuania A LygaSuduva Marijampole v Atlantas Klaipeda
04.08. 12:00Russia Division 1Sibir Novosibirsk v Spartak Moscow II
04.08. 12:30South Korea K-League 1Sangju Sangmu v Suwon Bluewings
04.08. 13:30England League 1Sunderland v Charlton
04.08. 13:35China Super LeagueTianjin Quanjian v Henan Jianye
04.08. 13:35China Super LeagueBeijing Renhe v Chongqing Lifan
04.08. 16:00Scotland ChampionshipAyr v Partick
04.08. 16:00Scotland ChampionshipDundee Utd v Dunfermline
04.08. 16:00Scotland ChampionshipFalkirk v Inverness CT
04.08. 16:00Scotland ChampionshipMorton v Queen of South
04.08. 16:00Scotland ChampionshipRoss County v Alloa
04.08. 16:00England ChampionshipIpswich v Blackburn
04.08. 16:00Denmark SuperligaenEsbjerg v Randers FC
04.08. 16:00Sweden AllsvenskanKalmar FF v IFK Goteborg
04.08. 16:00Sweden AllsvenskanBrommapojkarna v Dalkurd FF
04.08. 16:00Sweden SuperettanOsters IF v Varbergs BoIS FC
04.08. 16:00Finland VeikkausliigaHJK Helsinki v RoPS
04.08. 16:00Finland VeikkausliigaFC Inter v IFK Mariehamn
04.08. 16:30Austria 2. LigaAustria Lustenau v Wiener Neustadt
04.08. 17:00France Ligue 2Lens v Red Star FC 93
04.08. 17:00Romania Liga IAstra Giurgiu v ACS Sepsi
04.08. 17:00Austria BundesligaRapid Vienna v SCR Altach
04.08. 17:00Austria BundesligaSV Mattersburg v FC Salzburg
04.08. 17:00Austria BundesligaFC Wacker Innsbruck v SK Sturm Graz
04.08. 17:00Czech Republic First LeagueBanik Ostrava v FK Pribram
04.08. 17:00Czech Republic First LeagueFC Fastav Zlín v FK Baumit Jablonec
04.08. 17:00Czech Republic First LeagueSlovan Liberec v FK Teplice
04.08. 17:00Lithuania A LygaVMFD Zalgiris v Trakai FK
04.08. 18:00Norway EliteserienRanheim v Rosenborg
04.08. 18:00Belgium First Division AEupen v Charleroi
04.08. 18:00Poland EkstraklasaPiast Gliwice v Zaglebie Lubin
04.08. 18:00Switzerland Challenge LeagueFC Rapperswil-Jona v Winterthur
04.08. 18:00Sweden SuperettanDegerfors v Jonkopings Sodra
04.08. 19:00Switzerland Super LeagueBasel v Grasshoppers
04.08. 19:00Switzerland Super LeagueLucerne v Lugano
04.08. 19:00Switzerland Challenge LeagueLausanne Sports v FC Chiasso
04.08. 19:00Denmark SuperligaenVejle v Midtjylland
04.08. 19:00Czech Republic First LeagueSigma Olomouc v FK Viktoria Plzen
04.08. 19:00Czech Republic First LeagueSigma Olomouc v Viktoria Plzen
04.08. 20:00Belgium First Division ACercle Brugge v Lokeren
04.08. 20:00Belgium First Division AAntwerp v KV Kortrijk
04.08. 20:00Switzerland Challenge LeagueAarau v Kriens
04.08. 20:00Romania Liga ICFR Cluj v CS Concordia Chiajna
04.08. 20:30Belgium First Division AGent Reserves v Zulte-Waregem
04.08. 20:30Poland EkstraklasaLegia Warsaw v Lechia Gdansk
04.08. 21:00Brazil Serie ABotafogo v Santos
04.08. 21:00Chile Primera DivisionDeportes Temuco v Colo Colo
04.08. 21:30Paraguay Division ProfesionalDeportivo Capiata v 3 de Febrero
04.08. 22:00USA MLSAtlanta United v Toronto FC
04.08. 23:30Chile Primera DivisionUniversidad Catolica v Everton de Vina
05.08. 00:00Brazil Serie AGremio v Flamengo
05.08. 01:30USA MLSMontreal Impact v DC United
05.08. 01:30USA MLSOrlando City SC v New England Revolution
05.08. 02:00Mexico AperturaPachuca v Club America
05.08. 02:00USA MLSMinnesota United v Seattle Sounders FC
05.08. 02:00USA MLSFC Dallas v San Jose Earthquakes
05.08. 02:00USA MLSNew York City FC v Vancouver Whitecaps
05.08. 02:00Chile Primera DivisionUniversidad de Concepcion v Huachipato
05.08. 03:00USA MLSHouston Dynamo v Sporting Kansas City
05.08. 03:00USA MLSColorado Rapids v LA Galaxy
05.08. 04:00USA MLSReal Salt Lake v Chicago Fire
05.08. 05:00USA MLSPortland Timbers v Philadelphia Union
05.08. 07:00Japan J-LeagueConsadole Sapporo v Kashiwa Reysol
05.08. 10:30Austria 2. LigaSV Ried v WSG Swarovski Wattens
05.08. 11:00Japan J2-LeagueFagiano Okayama v Kamatamare Sanuki
05.08. 11:00Japan J-LeagueNagoya Grampus v Gamba Osaka
05.08. 11:30Japan J-LeagueKashima Antlers v Shimizu S-Pulse
05.08. 12:00Japan J2-LeagueRoasso Kumamoto v Zweigen Kanazawa
05.08. 12:00Japan J-LeagueUrawa Red Diamonds v V-Varen Nagasaki
05.08. 12:00Japan J-LeagueFC Tokyo v Vissel Kobe
05.08. 12:00Japan J-LeagueKawasaki Frontale v Yokohama F-Marinos
05.08. 12:00Japan J-LeagueJubilo Iwata v Vegalta Sendai
05.08. 12:00Japan J-LeagueSanfrecce Hiroshima v Shonan Bellmare
05.08. 12:00Japan J-LeagueSagan Tosu v Cerezo Osaka
05.08. 12:00Japan J2-LeagueOita v Albirex Niigata
05.08. 13:35China Super LeagueJiangsu Suning FC v Guizhou Hengfeng Zhicheng
05.08. 13:35China Super LeagueDalian Yifang v Shanghai SIPG
05.08. 13:35China Super LeagueHebei CFFC v Tianjin Teda
05.08. 13:35China Super LeagueGuangzhou R&F v Guangzhou Evergrande
05.08. 13:35China Super LeagueBeijing Guoan v Shandong Luneng
05.08. 14:00Scotland PremiershipAberdeen v Rangers
05.08. 14:00Denmark SuperligaenAC Horsens v Hobro IK
05.08. 14:30Belgium First Division AAnderlecht v KV Oostende
05.08. 14:30Switzerland Challenge LeagueFC Schaffhausen v FC Vaduz
05.08. 14:30Austria 2. LigaFC Wacker Innsbruck II v SKU Amstetten
05.08. 15:00Sweden AllsvenskanHammarby v Trelleborgs FF
05.08. 15:00Sweden SuperettanGefle IF v IK Frej
05.08. 15:00Czech Republic First LeagueMFK Karvina v Mlada Boleslav
05.08. 15:30Poland EkstraklasaSlask Wroclaw v Lech Poznan
05.08. 16:00England Community ShieldChelsea v Man City
05.08. 16:00Switzerland Super LeagueYoung Boys v FC Zurich
05.08. 16:00Switzerland Super LeagueFC Sion v Neuchatel Xamax
05.08. 16:00Switzerland Super LeagueSt Gallen v FC Thun
05.08. 16:00Denmark SuperligaenOdense BK v FC Copenhagen
05.08. 16:00Finland VeikkausliigaKuPS Kuopio v TPS
05.08. 16:00Finland VeikkausliigaFC Ilves v FC Honka
05.08. 16:00Finland VeikkausliigaLahti v PS Kemi
05.08. 17:00Romania Liga IAFC Hermannstadt v Dunarea Calarasi
05.08. 17:00Austria BundesligaWolfsberger AC v FK Austria Vienna
05.08. 17:00Austria BundesligaLASK Linz v St Polten
05.08. 17:00Austria BundesligaHartberg v Admira
05.08. 17:30England ChampionshipLeeds v Stoke
05.08. 17:30Sweden AllsvenskanOrebro SK v BK Hacken
05.08. 17:30Sweden SuperettanAFC Eskilstuna v Halmstad
05.08. 18:00Norway EliteserienTromso v Haugesund
05.08. 18:00Norway EliteserienStabaek v Sarpsborg
05.08. 18:00Norway EliteserienValerenga v Sandefjord
05.08. 18:00Norway EliteserienKristiansund BK v Odd BK
05.08. 18:00Norway EliteserienStromsgodset v Bodo/Glimt
05.08. 18:00Belgium First Division AGenk v Sint-Truidense
05.08. 18:00Poland EkstraklasaJagiellonia Bialystok v Wisla Krakow
05.08. 18:00Poland EkstraklasaMiedz Legnica v Gornik Zabrze
05.08. 18:00Denmark SuperligaenBrondby v FC Nordsjaelland
05.08. 18:00Czech Republic First LeagueSparta Prague v Slovacko
05.08. 18:00Chile Primera DivisionSan Luis Quillota v O'Higgins
05.08. 20:00Norway EliteserienLillestrom v Molde
05.08. 20:00Belgium First Division AMouscron-Peruwelz v Club Brugge
05.08. 20:00Romania Liga IFCSB v CSM Politehnica Iasi
05.08. 21:00Croatia 1.HNLHajduk Split v NK Lokomotiva Zagreb
05.08. 21:00Brazil Serie ARio Sao Paulo v Vasco da Gama
05.08. 21:00Brazil Serie ASao Paulo v Vasco da Gama
05.08. 21:00Chile Primera DivisionCD Antofagasta v Curico Unido
05.08. 21:30Paraguay Division ProfesionalSportivo Luqueno v Olimpia Asuncion
05.08. 23:30Chile Primera DivisionUniversidad de Chile v Audax Italiano
05.08. 23:45Paraguay Division ProfesionalDeportivo Santaní v Club General Diaz
06.08. 00:00Brazil Serie AFluminense v Bahia
06.08. 00:00USA MLSNew York Red Bulls v Los Angeles FC
06.08. 01:00Mexico AperturaSantos Laguna v Puebla
06.08. 02:00Chile Primera DivisionUnion Espanola v Deportes Iquique
06.08. 03:00Mexico AperturaTijuana v Leon
06.08. 18:00Poland EkstraklasaCracovia Krakow v Arka Gdynia
06.08. 18:00Czech Republic First LeagueDukla Praha v Bohemians 1905
06.08. 19:00Norway EliteserienSK Brann v IK Start
06.08. 19:00Denmark SuperligaenVendsyssel FF v AaB
06.08. 19:00Sweden AllsvenskanGIF Sundsvall v IFK Norrkoping
06.08. 19:00Sweden AllsvenskanElfsborg v Ostersunds FK
06.08. 19:00Sweden SuperettanIFK Varnamo v Landskrona BoIS
06.08. 19:00Sweden SuperettanGAIS v IK Brage
06.08. 20:45England ChampionshipHull v Aston Villa
06.08. 20:45France Ligue 2Chateauroux v Lorient

Pročitajte i kako gledati prijenose tenisa, košarke, hokeja i rukometa.


© OKLADE.NET Ova web stranica i njezin sadržaj su autorsko djelo, a nositelj autorskog prava je vlasnik Oklade.net. Neovlašteno kopiranje sadržaja je zabranjeno Zakonom o autorskom pravu i srodnim pravima, 01-081-03-1344/2, NN 167/03, 79/07, 80/11, 144/12.