Prijenosi uživo

Ovdje gledajte utakmice uživo besplatno

Kako gledati utakmice uživo preko interneta? Gdje gledati utakmice besplatno? Imamo rješenje za sve sportove, od nogometa do tenisa i rukometa. Čitajte dalje i saznat ćete gdje je najbolje gledati utakmice uživo – i gdje je to besplatno.

Kao što već vjerojatno znate, postoje mnogi ilegalni kanali na internetu koje ćete pronaći ako na Googleu tražite utakmicu koja vas zanima. Uglavnom ćete uspjeti naći prijenos koji radi, pozatvarat ćete reklame, i nadati se da nećete pokupiti računalni virus. Taj proces će funkcionirati kad vas interesira samo jedna utakmica za koju nigdje drugdje ne možete naći prijenos, ali ga, naravno, ne možemo preporučiti jer se radi o krađi TV signala.

Postoji i legalan i manje kompliciran način za gledanje utakmica uživo na internetu, pogotovo kad se radi o suboti popodne kad namjeravate prebacivati s utakmice na utakmicu. Tu vam onda treba veliki izbor utakmica na koje možete prebacivati.

Bet365 kladionica nudi tisuće prijenosa uživo, pa Bet365 vikendom postaje pravi interaktivni sportski centar sa desecima utakmica koje se igraju u isto vrijeme, a velik dio tih liga možete pratiti u besplatnim prijenosima. I usput se kladiti uživo ako želite.

Danas Bet365 na rasporedu ima 24 sportskih prijenosa, a ukupno je u narednim danima na raporedu 467 prijenosa. Za popis nogometnih prijenosa kliknite ovdje.

Sportski prijenosi danas
UŽIVONogometRepublika Irska Premier DivisionBohemians Dublin v Cork City
19:00KošarkaEuroleagueZenit St. Petersburg vs Barcelona
19:00KošarkaEuroleagueCrvena Zvezda vs Baskonia
19:00NogometEuropean U21 Championship QualKosovo U21 v Austria U21
19:00NogometEuropean U21 Championship QualNorthern Ireland U21 v Finland U21
19:00NogometInternational MatchMali v Ghana
19:00NogometUAE CupAl Wahda Abu Dhabi v Al Wasl SC
20:00KošarkaEuroleagueAlba Berlin vs Bayern Munich
20:00KošarkaEuroleaguePanathinaikos vs Olympiacos
20:00NogometEuropean U21 Championship QualBelgium U21 v Wales U21
20:00NogometPeru Primera DivisionAyacucho FC v UTC Cajamarca
20:30NogometČile Primera DivisionUnion Espanola v Curico Unido
20:30NogometEuropean U21 Championship QualPortugal U21 v Norway U21
20:30NogometInternational MatchNigeria v Algeria
20:45NogometEngleska League 1Fleetwood Town v Hull
20:45KošarkaEuroleagueMilano vs Asvel Lyon-Villeurbanne
20:45NogometRepublika Irska Premier DivisionSt Patrick's Athletic v Dundalk
20:45NogometŠkotska League CupDunfermline v Falkirk
21:00NogometNetherlands Eerste DivisieFC Eindhoven v Excelsior
21:00NogometBrazil Serie BFigueirense v Chapecoense
21:30NogometBrazil Serie BOperario PR v AD Confianca
23:00NogometČile Primera DivisionCoquimbo Unido v Colo Colo
23:30NogometBrazil Serie BCuiaba v Ponte Preta
00:15NogometBrazil Serie BAmerica MG v Nautico Capibaribe
10.10. 01:00NogometPeru Primera DivisionCarlos Mannucci v FBC Melgar
10.10. 01:30NogometSouth America - World Cup QualifyingColombia v Venezuela
10.10. 02:30NogometSouth America - World Cup QualifyingBrazil v Bolivia
10.10. 03:00KošarkaNBAMIA Heat @ LA Lakers
10.10. 06:30NogometJužna Koreja K League 2Gyeongnam FC v FC Anyang
11.10. 00:00NogometUSA MLSAtlanta United v New York Red Bulls
11.10. 00:00NogometBrazil Serie APalmeiras v Sao Paulo
11.10. 00:00NogometBrazil Serie ACoritiba v Fortaleza

Bet365 svim članovima nudi besplatan live streaming preko 50.000 sportskih događaja godišnje, pa vikendom postaje pravi interaktivni sportski centar s desecima utakmica koje se igraju u isto vrijeme. Usput se možete kladiti uživo, ali nije uvjet. Za praćenje tih TV prijenosa nije potrebno ni imati računalo ili biti za računalom, utakmice se mogu gledati i preko iPhone / Android smartfona i tableta. Gledanje svih utakmica je besplatno za sve članove Bet365 koji imaju bar nešto novca na računu (novac se ne oduzima).

Registracija na Bet365 je besplatna, kliknite ovdje i učlanite se. Uplatite nešto novca debitnom ili kreditnom karticom, Paysafecard bonom, ili online novčanikom kao što su Neteller i Skrill.

Makar je live streaming potpuno besplatan, dostupan je samo članovima koji imaju nešto novca na svom Bet365 računu. Uplatite 10-20 eura svojom debitnom ili kreditnom karticom, ili Paysafecard bonom. Odmah ćete imati pristup besplatnom live streamingu nogometa, tenisa, košarke i ostalih sportova.

Novac se neće trošiti dok gledate live streaming i neće nestati s računa. Ako imate 10 EUR na računu danas, imat ćete ih i za godinu dana makar svaki dan gledali sve utakmice na live streamingu. Jedini načini da novac nestane s računa su da uplatite okladu ili da podignete novac.

Prenose se sve važne nogometne lige osim engleske Premier lige i Lige prvaka, prenosi se skoro sav tenis vrijedan spomena, a tu je još i prijenos svih NBA utakmica, kao i WNBA, europska košarka i reprezentativna natjecanja. Puno je i rukometa.

Osim svega navedenog tu su i bonusi na listiće s više parova (nogomet, tenis, košarka, američki sportovi), i €25 free bet za nove članove.

Druge kladionice također imaju nešto live streaminga, ali nijedna nije ni blizu Bet365 kladionice. Neke (Bet-at-home) su čak i zatvorile svoju live streaming uslugu jer se ne mogu natjecati s ponudom koju ima Bet365. Ova britanska kladionica je glavna što se tiče prijenosa utakmica, pa je dovoljno da se samo učlanite u nju ako želite besplatne prijenose, ne trebate tražiti dalje.

UČLANI SE U BET365 I GLEDAJ UTAKMICE BESPLATNO

Bet365 Live stream raspored - Svi sportovi
UŽIVONogomet Republika Irska Premier DivisionBohemians Dublin v Cork City
19:00Košarka EuroleagueZenit St. Petersburg vs Barcelona
19:00Košarka EuroleagueCrvena Zvezda vs Baskonia
19:00Nogomet European U21 Championship QualKosovo U21 v Austria U21
19:00Nogomet European U21 Championship QualNorthern Ireland U21 v Finland U21
19:00Nogomet International MatchMali v Ghana
19:00Nogomet UAE CupAl Wahda Abu Dhabi v Al Wasl SC
20:00Košarka EuroleagueAlba Berlin vs Bayern Munich
20:00Košarka EuroleaguePanathinaikos vs Olympiacos
20:00Nogomet European U21 Championship QualBelgium U21 v Wales U21
20:00Nogomet Peru Primera DivisionAyacucho FC v UTC Cajamarca
20:30Nogomet Čile Primera DivisionUnion Espanola v Curico Unido
20:30Nogomet European U21 Championship QualPortugal U21 v Norway U21
20:30Nogomet International MatchNigeria v Algeria
20:45Nogomet Engleska League 1Fleetwood Town v Hull
20:45Košarka EuroleagueMilano vs Asvel Lyon-Villeurbanne
20:45Nogomet Republika Irska Premier DivisionSt Patrick's Athletic v Dundalk
20:45Nogomet Škotska League CupDunfermline v Falkirk
21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieFC Eindhoven v Excelsior
21:00Nogomet Brazil Serie BFigueirense v Chapecoense
21:30Nogomet Brazil Serie BOperario PR v AD Confianca
23:00Nogomet Čile Primera DivisionCoquimbo Unido v Colo Colo
23:30Nogomet Brazil Serie BCuiaba v Ponte Preta
00:15Nogomet Brazil Serie BAmerica MG v Nautico Capibaribe
10.10. 01:00Nogomet Peru Primera DivisionCarlos Mannucci v FBC Melgar
10.10. 01:30Nogomet South America - World Cup QualifyingColombia v Venezuela
10.10. 02:30Nogomet South America - World Cup QualifyingBrazil v Bolivia
10.10. 03:00Košarka NBAMIA Heat @ LA Lakers
10.10. 06:30Nogomet Južna Koreja K League 2Gyeongnam FC v FC Anyang
10.10. 07:00Košarka Korea KBLKCC Egis vs Changwon Sakers
10.10. 07:00Košarka Korea KBLBusan Sonicboom vs Goyang Orions
10.10. 07:00Nogomet Japan J-LeagueConsadole Sapporo v Shonan Bellmare
10.10. 07:00Nogomet Japan J-LeagueFC Tokyo v Gamba Osaka
10.10. 07:00Nogomet Japan J-LeagueShimizu S-Pulse v Sanfrecce Hiroshima
10.10. 07:00Nogomet Japan J-LeagueNagoya Grampus v Cerezo Osaka
10.10. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueMontedio Yamagata v FC Ryukyu
10.10. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueOmiya Ardija v Tochigi SC
10.10. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueMatsumoto Y FC v Jubilo Iwata
10.10. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueKyoto Sanga FC v Albirex Niigata
10.10. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueTokushima Vortis v Ehime FC
10.10. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueGiravanz Kitakyushu v Thespa Kusatsu
10.10. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueV-Varen Nagasaki v Renofa Yamaguchi
10.10. 08:00Nogomet Japan J-LeagueKashiwa Reysol v Vissel Kobe
10.10. 08:00Nogomet Japan J2-LeagueJEF Utd Chiba v Mito Hollyhock
10.10. 08:00Nogomet Japan J2-LeagueVentforet Kofu v Avispa Fukuoka
10.10. 09:00Nogomet Japan J-LeagueKashima Antlers v Yokohama FC
10.10. 09:00Nogomet Japan J-LeagueYokohama F-Marinos v Oita
10.10. 09:00Nogomet Južna Koreja K League 2Daejeon Hana Citizen v Suwon FC
10.10. 10:00Nogomet Kina Division 1Suzhou Dongwu v Chengdu Better City
10.10. 10:30Nogomet Australija NPL QueenslandPeninsula Power v Gold Coast United
10.10. 10:30Nogomet Australija NPL QueenslandBrisbane Strikers v Capalaba Bulldogs
10.10. 11:00Košarka Korea KBLSeoul Thunders vs Anyang KGC
10.10. 11:00Košarka Korea KBLIncheon Elephants vs Seoul Knights
10.10. 11:00Nogomet Japan J-LeagueKawasaki Frontale v Vegalta Sendai
10.10. 11:00Nogomet Japan J-LeagueSagan Tosu v Urawa Red Diamonds
10.10. 11:00Nogomet Australija NPL QueenslandMoreton Bay United v Gold Coast Knights
10.10. 12:00Košarka VTB United LeagueCSKA Moscow vs Avtodor Saratov
10.10. 12:00Rukomet Španjolska Liga AsobalFC Barcelona vs Atletico Valladolid
10.10. 12:00Košarka Turska BSLOrmanspor vs Anadolu Efes
10.10. 13:00Hokej KHLBarys Nur-Sultan vs Severstal Cherepovec
10.10. 13:00Nogomet Španjolska SegundaSabadell v Mirandes
10.10. 13:00Nogomet Švedska SuperettanTrelleborgs FF v Akropolis IF
10.10. 13:00Nogomet Švedska 1.div NorraÖrebro Syrianska IF v Nykopings BIS
10.10. 13:00Nogomet Kina Division 1Heilongjiang Lava Spring v Xinjiang Tianshan
10.10. 13:30Nogomet Škotska League CupCove Rangers v Hibernian
10.10. 13:35Nogomet Kina Division 1Zhejiang Greentown v Meizhou Hakka
10.10. 14:15Košarka Turska BSLGalatasaray vs Besiktas
10.10. 15:00Rukomet Švedska HandbollsliganIFK Ystad HK vs IK Sävehof
10.10. 15:00Nogomet Švedska SuperettanUmeå FC v Jonkopings Sodra
10.10. 15:15Hokej Swedish Hockey LeagueLuleå Hockey vs Brynäs IF
10.10. 15:15Hokej Swedish Hockey LeagueVäxjö Lakers HC vs Skellefteå AIK
10.10. 15:15Hokej Swedish Hockey LeagueRögle BK vs Örebro HK
10.10. 15:15Hokej Swedish Hockey LeagueDjurgårdens IF vs IK Oskarshamn
10.10. 16:00Rukomet Liga prvaka WomenMetz Women vs Krim Mercator Women
10.10. 16:00Košarka VTB United LeagueNizhny Novgorod vs Zielona Gora
10.10. 16:00Košarka Latvija-Estonia BLTALTECH vs Parnu
10.10. 16:00Hokej KHLLokomotiv Yaroslavl vs Dynamo Moscow
10.10. 16:00Nogomet Španjolska SegundaEspanyol v Alcorcon
10.10. 16:00Nogomet Španjolska SegundaUD Logrones v Almeria
10.10. 16:00Nogomet Finska Division 1MyPa v IF Gnistan
10.10. 16:00Nogomet Lithuania A LygaBanga Gargzdai v Suduva Marijampole
10.10. 16:00Nogomet Čile Primera DivisionDeportes Iquique v Audax Italiano
10.10. 16:00Nogomet Škotska League CupArbroath v Montrose
10.10. 16:00Nogomet Škotska League CupQueen of South v St Mirren
10.10. 16:00Nogomet Škotska League CupRaith v East Fife
10.10. 16:30Hokej KHLAvangard Omsk vs Sibir Novosibirsk
10.10. 16:30Nogomet Netherlands Eerste DivisieMaastricht v Go Ahead Eagles
10.10. 16:30Košarka Turska BSLPinar Karsiyaka vs Petkim Spor
10.10. 17:30Nogomet Švedska SuperettanDalkurd FF v Ljungskile SK
10.10. 17:30Nogomet Švedska SuperettanGAIS v Halmstad
10.10. 17:30Nogomet Švedska SuperettanIK Brage v Degerfors
10.10. 18:00Košarka Španjolska ACB LeagueGipuzkoa vs Zaragoza
10.10. 18:00Rukomet Austrija HLAAlpla HC Hard vs Handball Tirol
10.10. 18:00Rukomet Liga prvaka WomenVipers Kristiansand Women vs CSM Bucuresti Women
10.10. 18:00Rukomet Liga prvaka WomenGyori Eto Women vs HC Odense Women
10.10. 18:00Rukomet Liga prvaka WomenZRK Buducnost Women vs Berestje Brest Women
10.10. 18:00Nogomet Republika Irska Premier DivisionWaterford FC v Shelbourne
10.10. 18:00Hokej Swedish Hockey LeagueHV71 vs Färjestad BK
10.10. 18:00Hokej Swedish Hockey LeagueLinköping HC vs Leksands IF
10.10. 18:30Nogomet Španjolska SegundaTenerife v Rayo Vallecano
10.10. 18:30Nogomet Čile Primera DivisionHuachipato v CD Antofagasta
10.10. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieAlmere City FC v Roda JC
10.10. 19:00Košarka EuroleagueKhimki Moscow Region vs Zalgiris
10.10. 19:00Košarka Turska BSLBuyukcekmece vs Darussafaka
10.10. 20:00Košarka Italija Lega 1Virtus Bologna vs Vanoli Cremona
10.10. 20:00Rukomet Austrija HLAFivers WAT Margareten vs HSG Graz
10.10. 20:15Nogomet Peru Primera DivisionAcademia Deportiva Cantolao v Alianza Lima
10.10. 20:20Rukomet Austrija HLAHSG Bärnbach/Köflach vs HC Linz AG
10.10. 20:30Košarka Italija Lega 1Fortitudo Bologna vs Trento
10.10. 20:45Košarka Španjolska ACB LeagueIberostar Tenerife vs Fuenlabrada
10.10. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieTelstar v Top Oss
10.10. 21:00Nogomet Čile Primera DivisionEverton de Vina v Santiago Wanderers
10.10. 21:00Nogomet Colombia Primera ALa Equidad v Once Caldas
10.10. 21:30Nogomet Brazil Serie BGuarani SP v CRB
10.10. 22:00Nogomet Brazil Serie AVasco da Gama v Flamengo
10.10. 23:00Nogomet USA MLSInter Miami CF v Houston Dynamo
10.10. 23:00Nogomet Colombia Primera ADeportivo Pereira v Envigado FC
10.10. 23:30Nogomet Čile Primera DivisionUniversidad Catolica v Universidad de Concepcion
11.10. 00:00Nogomet USA MLSAtlanta United v New York Red Bulls
11.10. 00:00Nogomet Brazil Serie APalmeiras v Sao Paulo
11.10. 00:00Nogomet Brazil Serie ACoritiba v Fortaleza
11.10. 01:00Nogomet USA MLSColorado Rapids v LA Galaxy
11.10. 02:00Nogomet Brazil Serie AAtletico Mineiro v Goias
11.10. 04:00Nogomet USA MLSVancouver Whitecaps v Real Salt Lake
11.10. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueMachida Zelvia v Zweigen Kanazawa
11.10. 12:00Nogomet Španjolska SegundaFuenlabrada v CD Castellon
11.10. 12:00Košarka Turska BSLFenerbahce vs Fethiye Belediye
11.10. 12:30Košarka Španjolska ACB LeagueJoventut vs Bilbao
11.10. 12:30Košarka Španjolska ACB LeagueReal Madrid vs Monbus Obradoiro
11.10. 14:00Nogomet Švedska 1.div NorraSandvikens IF v IFK Berga
11.10. 14:15Košarka Turska BSLAfyon Belediyesi vs Tofas
11.10. 14:30Nogomet Netherlands Eerste DivisieCambuur Leeuwarden v FC Dordrecht
11.10. 14:30Nogomet Švedska SuperettanVästerås SK FK v GIF Sundsvall
11.10. 15:00Nogomet Švedska 1.div SödraFC Linköping City v Tvååkers IF
11.10. 16:00Nogomet Španjolska SegundaAtletico Malaga Women v Aguilas de Las Palmas Women
11.10. 16:00Nogomet Švedska 1.div NorraIF Sylvia v Brommapojkarna
11.10. 16:30Košarka Turska BSLBursaspor vs Gaziantep
11.10. 17:00Košarka Italija Lega 1Trieste vs Milano
11.10. 17:00Košarka Španjolska ACB LeagueBurgos vs Baskonia
11.10. 17:10Košarka Italija Lega 1Venezia vs Pesaro
11.10. 17:30Košarka Italija Lega 1Reggio Emilia vs Brindisi
11.10. 17:30Nogomet Švedska SuperettanNorrby IF v Osters IF
11.10. 18:00Košarka Italija Lega 1Virtus Roma vs Dinamo Sassari
11.10. 18:15Košarka Italija Lega 1Treviso vs Brescia
11.10. 18:30Nogomet Španjolska SegundaPonferradina v FC Cartagena
11.10. 19:00Košarka Turska BSLBahcesehir Koleji vs Turk Telekom
11.10. 20:00Košarka Španjolska ACB LeagueValencia vs Unicaja Malaga
11.10. 20:45Košarka Italija Lega 1Varese vs Cantu
11.10. 21:00Nogomet Španjolska SegundaOviedo v Sporting Gijon
11.10. 21:00Nogomet Brazil Serie AFluminense v Bahia
11.10. 21:00Nogomet Brazil Serie ASantos v Gremio
11.10. 22:30Nogomet USA MLSNew York City FC v New England Revolution
11.10. 23:15Nogomet Brazil Serie ASport Recife v Botafogo
11.10. 23:15Nogomet Brazil Serie AAtletico Goianiense v Bragantino
12.10. 01:00Nogomet USA MLSLos Angeles FC v Seattle Sounders FC
12.10. 01:30Nogomet USA MLSChicago Fire v DC United
12.10. 01:30Nogomet USA MLSFC Cincinnati v Toronto FC
12.10. 01:30Nogomet USA MLSOrlando City SC v Columbus Crew
12.10. 01:30Nogomet USA MLSPhiladelphia Union v Montreal Impact
12.10. 01:30Nogomet USA MLSSporting Kansas City v Nashville SC
12.10. 01:30Nogomet Brazil Serie AInternacional v Athletico Paranaense
12.10. 01:30Nogomet Brazil Serie ACeara v Corinthians
12.10. 02:30Nogomet USA MLSFC Dallas v Minnesota United
12.10. 04:00Nogomet USA MLSPortland Timbers v San Jose Earthquakes
12.10. 19:00Nogomet Švedska SuperettanAFC Eskilstuna v Orgryte IS
12.10. 19:00Nogomet Švedska 1.div SödraQviding FIF v IFK Varnamo
12.10. 20:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieFC Den Bosch v Helmond Sport
12.10. 20:45Nogomet Engleska League 2Bradford v Harrogate Town
13.10. 18:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieGo Ahead Eagles v De Graafschap
13.10. 20:45Nogomet Škotska League CupAlloa v Edinburgh City
13.10. 20:45Nogomet Škotska League CupAyr v Annan Athletic
13.10. 20:45Nogomet Škotska League CupDarwin Hearts v Raith
13.10. 20:45Nogomet Škotska League CupMorton v Queen's Park
13.10. 20:45Nogomet Škotska League CupQueen of South v Partick
14.10. 11:45Nogomet Japan J-LeagueSagan Tosu v Kashima Antlers
14.10. 12:00Nogomet Japan J-LeagueVegalta Sendai v Yokohama FC
14.10. 12:00Nogomet Japan J-LeagueKashiwa Reysol v Urawa Red Diamonds
14.10. 12:00Nogomet Japan J-LeagueFC Tokyo v Shimizu S-Pulse
14.10. 12:00Nogomet Japan J-LeagueGamba Osaka v Yokohama F-Marinos
14.10. 12:00Nogomet Japan J-LeagueVissel Kobe v Oita
14.10. 12:00Nogomet Japan J-LeagueSanfrecce Hiroshima v Kawasaki Frontale
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueTochigi SC v Montedio Yamagata
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueOmiya Ardija v JEF Utd Chiba
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueMachida Zelvia v Kyoto Sanga FC
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueVentforet Kofu v Giravanz Kitakyushu
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueMatsumoto Y FC v Mito Hollyhock
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueAlbirex Niigata v Avispa Fukuoka
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueZweigen Kanazawa v Renofa Yamaguchi
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueFagiano Okayama v Tokushima Vortis
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueEhime FC v Tokyo Verdy
14.10. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueFC Ryukyu v Thespa Kusatsu
14.10. 12:30Nogomet Japan J-LeagueNagoya Grampus v Consadole Sapporo
14.10. 12:30Nogomet Japan J-LeagueCerezo Osaka v Shonan Bellmare
14.10. 12:30Nogomet Japan J2-LeagueJubilo Iwata v V-Varen Nagasaki
15.10. 00:15Nogomet Brazil Serie AGremio v Botafogo
15.10. 01:30Nogomet USA MLSMontreal Impact v New England Revolution
15.10. 01:30Nogomet USA MLSFC Cincinnati v Columbus Crew
15.10. 01:30Nogomet USA MLSToronto FC v New York Red Bulls
15.10. 01:30Nogomet USA MLSHouston Dynamo v Nashville SC
15.10. 01:30Nogomet USA MLSInter Miami CF v Atlanta United
15.10. 01:30Nogomet USA MLSOrlando City SC v New York City FC
15.10. 02:00Nogomet USA MLSMinnesota United v Chicago Fire
15.10. 02:30Nogomet USA MLSFC Dallas v Sporting Kansas City
15.10. 03:30Nogomet USA MLSReal Salt Lake v Portland Timbers
15.10. 04:00Nogomet USA MLSSeattle Sounders FC v Colorado Rapids
15.10. 04:00Nogomet USA MLSVancouver Whitecaps v Los Angeles FC
15.10. 04:30Nogomet USA MLSLA Galaxy v San Jose Earthquakes
16.10. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieFC Utrecht Reserves v NEC
16.10. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieAjax Reserves v AZ Reserves
16.10. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieHelmond Sport v De Graafschap
16.10. 19:00Nogomet Švedska SuperettanAkropolis IF v AFC Eskilstuna
16.10. 19:00Nogomet Švedska SuperettanGAIS v Norrby IF
16.10. 19:00Nogomet Švedska SuperettanUmeå FC v Trelleborgs FF
16.10. 20:45Nogomet Engleska ChampionshipDerby v Watford
16.10. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieNAC v Cambuur Leeuwarden
16.10. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieFC Volendam v PSV Reserves
16.10. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieExcelsior v Maastricht
17.10. 13:30Nogomet Škotska PremiershipCeltic v Rangers
17.10. 15:00Nogomet Italija Serie ANapoli v Atalanta
17.10. 15:00Nogomet Poljska EkstraklasaCracovia Krakow v Piast Gliwice
17.10. 15:00Nogomet Švedska AllsvenskanFalkenbergs FF v Orebro SK
17.10. 15:00Nogomet Švedska SuperettanHalmstad v IK Brage
17.10. 15:00Nogomet Švedska SuperettanOsters IF v Degerfors
17.10. 16:00Nogomet Engleska ChampionshipBournemouth v QPR
17.10. 16:30Nogomet Netherlands Eerste DivisieGo Ahead Eagles v FC Eindhoven
17.10. 17:30Nogomet Poljska EkstraklasaGornik Zabrze v Rakow Czestochowa
17.10. 17:30Nogomet Švedska SuperettanLjungskile SK v Västerås SK FK
17.10. 17:30Nogomet Švedska SuperettanGIF Sundsvall v Jonkopings Sodra
17.10. 17:30Nogomet Švedska SuperettanOrgryte IS v Dalkurd FF
17.10. 18:00Nogomet Italija Serie AInter Milan v AC Milan
17.10. 18:00Nogomet Italija Serie ASampdoria v Lazio
17.10. 18:00Košarka Španjolska ACB LeagueBC Andorra vs Burgos
17.10. 18:00Košarka Španjolska ACB LeagueFuenlabrada vs Manresa
17.10. 18:45Nogomet Netherlands EredivisieAjax v Heerenveen
17.10. 20:00Nogomet Netherlands EredivisieWillem II v FC Twente
17.10. 20:00Nogomet Netherlands EredivisieHeracles v RKC
17.10. 20:00Nogomet Poljska EkstraklasaJagiellonia Bialystok v Lech Poznan
17.10. 20:45Nogomet Italija Serie ACrotone v Juventus
17.10. 20:45Košarka Španjolska ACB LeagueIberostar Tenerife vs Joventut
17.10. 20:45Košarka Španjolska ACB LeagueMonbus Obradoiro vs Gipuzkoa
17.10. 21:00Nogomet Netherlands EredivisieAZ v VVV
17.10. 21:30Nogomet USA MLSChicago Fire v Sporting Kansas City
18.10. 01:00Nogomet USA MLSMontreal Impact v Inter Miami CF
18.10. 12:15Nogomet Netherlands EredivisieFeyenoord v Sparta Rotterdam
18.10. 12:30Nogomet Italija Serie ABologna v Sassuolo
18.10. 12:30Nogomet Poljska EkstraklasaWisla Plock v Slask Wroclaw
18.10. 12:30Košarka Španjolska ACB LeagueReal Betis vs Estudiantes
18.10. 13:00Nogomet Engleska ChampionshipPreston v Cardiff
18.10. 14:00Nogomet Danska SuperligaenAGF Aarhus v AC Horsens
18.10. 14:00Nogomet Danska SuperligaenVejle v Lyngby
18.10. 14:30Nogomet Netherlands EredivisieADO Den Haag v Vitesse
18.10. 14:30Nogomet Netherlands EredivisieFC Emmen v Fortuna Sittard
18.10. 14:30Nogomet Švedska AllsvenskanSirius v Ostersunds FK
18.10. 14:30Nogomet Švedska AllsvenskanHammarby v Mjällby AIF
18.10. 14:30Nogomet Švedska AllsvenskanElfsborg v Kalmar FF
18.10. 15:00Nogomet Italija Serie ASpezia v Fiorentina
18.10. 15:00Nogomet Italija Serie ATorino v Cagliari
18.10. 15:00Nogomet Poljska EkstraklasaStal Mielec v Wisla Krakow
18.10. 16:00Nogomet Danska SuperligaenSonderjyske v Brondby
18.10. 16:45Nogomet Netherlands EredivisieFC Groningen v FC Utrecht
18.10. 16:45Nogomet Netherlands EredivisiePEC Zwolle v PSV
18.10. 17:00Košarka Španjolska ACB LeagueZaragoza vs UCAM Murcia
18.10. 17:30Nogomet Poljska EkstraklasaLegia Warsaw v Zaglebie Lubin
18.10. 17:30Nogomet Švedska AllsvenskanAIK v IFK Goteborg
18.10. 17:30Nogomet Švedska AllsvenskanVarbergs BoIS FC v IFK Norrkoping
18.10. 18:00Nogomet Italija Serie AUdinese v Parma
18.10. 18:00Nogomet Danska SuperligaenFC Copenhagen v AaB
18.10. 20:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieFC Dordrecht v Almere City FC
18.10. 20:45Nogomet Italija Serie ARoma v Benevento
19.10. 01:00Nogomet USA MLSNew York Red Bulls v Orlando City SC
19.10. 01:30Nogomet USA MLSFC Cincinnati v DC United
19.10. 01:30Nogomet USA MLSNew England Revolution v Philadelphia Union
19.10. 01:30Nogomet USA MLSToronto FC v Atlanta United
19.10. 02:00Nogomet USA MLSMinnesota United v Houston Dynamo
19.10. 03:00Nogomet USA MLSColorado Rapids v Real Salt Lake
19.10. 04:00Nogomet USA MLSPortland Timbers v Los Angeles FC
19.10. 04:30Nogomet USA MLSLA Galaxy v Vancouver Whitecaps
19.10. 04:30Nogomet USA MLSSan Jose Earthquakes v Seattle Sounders FC
19.10. 18:00Nogomet Poljska EkstraklasaPodbeskidzie Bielsko Biala v Warta Poznan
19.10. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieAjax Reserves v FC Utrecht Reserves
19.10. 19:00Nogomet Danska SuperligaenFC Nordsjaelland v Randers FC
19.10. 19:00Nogomet Švedska AllsvenskanHelsingborg v BK Hacken
19.10. 20:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieRoda JC v Telstar
19.10. 20:30Nogomet Poljska EkstraklasaLechia Gdansk v Pogon Szczecin
19.10. 20:45Nogomet Italija Serie AVerona v Genoa
19.10. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieAZ Reserves v FC Volendam
20.10. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisiePSV Reserves v NEC
20.10. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieTop Oss v FC Den Bosch
21.10. 02:30Nogomet USA MLSNashville SC v FC Dallas
21.10. 19:00Nogomet Švedska SuperettanAFC Eskilstuna v Trelleborgs FF
21.10. 19:00Nogomet Švedska SuperettanVästerås SK FK v Akropolis IF
21.10. 19:00Nogomet Švedska SuperettanDalkurd FF v GIF Sundsvall
21.10. 19:00Nogomet Švedska SuperettanNorrby IF v Halmstad
21.10. 19:00Nogomet Švedska SuperettanOsters IF v Umeå FC
24.10. 16:30Nogomet Netherlands EredivisieVVV v Ajax


© OKLADE.NET Ova web stranica i njezin sadržaj su autorsko djelo, a nositelj autorskog prava je vlasnik Oklade.net. Neovlašteno kopiranje sadržaja je zabranjeno Zakonom o autorskom pravu i srodnim pravima, 01-081-03-1344/2, NN 167/03, 79/07, 80/11, 144/12.