Prijenosi uživo

Ovdje gledajte utakmice uživo besplatno

Kako gledati utakmice uživo preko interneta? Gdje gledati utakmice besplatno? Imamo rješenje za sve sportove, od nogometa do tenisa i rukometa. Čitajte dalje i saznat ćete gdje je najbolje gledati utakmice uživo – i gdje je to besplatno.

Kao što već vjerojatno znate, postoje mnogi ilegalni kanali na internetu koje ćete pronaći ako na Googleu tražite utakmicu koja vas zanima. Uglavnom ćete uspjeti naći prijenos koji radi, pozatvarat ćete reklame, i nadati se da nećete pokupiti računalni virus. Taj proces će funkcionirati kad vas interesira samo jedna utakmica za koju nigdje drugdje ne možete naći prijenos, ali ga, naravno, ne možemo preporučiti jer se radi o krađi TV signala.

Postoji i legalan i manje kompliciran način za gledanje utakmica uživo na internetu, pogotovo kad se radi o suboti popodne kad namjeravate prebacivati s utakmice na utakmicu. Tu vam onda treba veliki izbor utakmica na koje možete prebacivati.

Bet365 kladionica nudi tisuće prijenosa uživo, pa Bet365 vikendom postaje pravi interaktivni sportski centar sa desecima utakmica koje se igraju u isto vrijeme, a velik dio tih liga možete pratiti u besplatnim prijenosima. I usput se kladiti uživo ako želite.

Danas Bet365 na rasporedu ima 28 sportskih prijenosa, a ukupno je u narednim danima na raporedu 423 prijenosa. Za popis nogometnih prijenosa kliknite ovdje.

Sportski prijenosi danas
18:45NogometNetherlands Eerste DivisieAZ Reserves v De Graafschap
19:00NogometTurska Super LigFenerbahce v Hatayspor
19:00NogometDanska SuperligaenAaB v AC Horsens
19:00NogometŠvedska AllsvenskanSirius v Falkenbergs FF
19:00NogometŠvedska AllsvenskanElfsborg v BK Hacken
19:00NogometŠvedska AllsvenskanMjällby AIF v Orebro SK
19:00NogometŠvedska AllsvenskanVarbergs BoIS FC v Helsingborg
19:00NogometŠvedska SuperettanAFC Eskilstuna v Ljungskile SK
19:00NogometŠvedska SuperettanGAIS v Västerås SK FK
19:00NogometŠvedska SuperettanUmeå FC v Degerfors
19:00RukometŠvedska HandbollsliganLugi HF vs Redbergslids IK
20:00NogometRepublika Irska Premier DivisionShamrock Rovers v Waterford FC
20:00NogometRumunjska Liga IGaz Metan Medias v Dinamo Bucharest
20:00NogometAFC Liga prvakaAl Taawon Buraidah v Sharjah SCC
20:00NogometAFC Liga prvakaSepahan v Al Ain SCC
20:30NogometNjemačka Bundesliga IIBochum v St Pauli
20:30KošarkaŠpanjolska ACB LeagueJoventut vs Unicaja Malaga
20:30KošarkaŠpanjolska ACB LeagueIberostar Tenerife vs Zaragoza
20:45NogometItalija Serie AAC Milan v Bologna
20:45NogometFrancuska Ligue 2Auxerre v Troyes
20:45NogometBelgija First Division ACercle Brugge v Sint-Truidense
20:45NogometPortugal Primeira LigaPortimonense v Pacos Ferreira
21:00NogometNetherlands Eerste DivisieFC Utrecht Reserves v NAC
21:15NogometIsland Premier LeagueFylkir Reykjavik v FH Hafnarfjordur
21:15NogometIsland Premier LeagueStjarnan v Valur Reykjavik
21:15NogometIsland Premier LeagueBreidablik v KR Reykjavik
22:00NogometIsland Premier LeagueVikingur Reykjavik v HK Kopavogur
22:30NogometPeru Primera DivisionAlianza Lima v Cesar Vallejo
22.09. 01:00NogometBrazil Serie BBotafogo SP v Brasil de Pelotas
22.09. 01:00NogometParagvaj Division ProfesionalNacional Asuncion v River Plate Asuncion
22.09. 02:05HokejNHLDAL Stars @ TB Lightning
22.09. 04:00NogometMeksiko AperturaLeon v Unam Pumas
23.09. 00:15NogometCopa LibertadoresBarcelona Guayaquil v Flamengo
23.09. 00:15NogometCopa LibertadoresEstudiantes Merida v Nacional De Football
23.09. 00:15NogometCopa LibertadoresCA Tigre v Bolivar

Bet365 svim članovima nudi besplatan live streaming preko 50.000 sportskih događaja godišnje, pa vikendom postaje pravi interaktivni sportski centar s desecima utakmica koje se igraju u isto vrijeme. Usput se možete kladiti uživo, ali nije uvjet. Za praćenje tih TV prijenosa nije potrebno ni imati računalo ili biti za računalom, utakmice se mogu gledati i preko iPhone / Android smartfona i tableta. Gledanje svih utakmica je besplatno za sve članove Bet365 koji imaju bar nešto novca na računu (novac se ne oduzima).

Registracija na Bet365 je besplatna, kliknite ovdje i učlanite se. Uplatite nešto novca debitnom ili kreditnom karticom, Paysafecard bonom, ili online novčanikom kao što su Neteller i Skrill.

Makar je live streaming potpuno besplatan, dostupan je samo članovima koji imaju nešto novca na svom Bet365 računu. Uplatite 10-20 eura svojom debitnom ili kreditnom karticom, ili Paysafecard bonom. Odmah ćete imati pristup besplatnom live streamingu nogometa, tenisa, košarke i ostalih sportova.

Novac se neće trošiti dok gledate live streaming i neće nestati s računa. Ako imate 10 EUR na računu danas, imat ćete ih i za godinu dana makar svaki dan gledali sve utakmice na live streamingu. Jedini načini da novac nestane s računa su da uplatite okladu ili da podignete novac.

Prenose se sve važne nogometne lige osim engleske Premier lige i Lige prvaka, prenosi se skoro sav tenis vrijedan spomena, a tu je još i prijenos svih NBA utakmica, kao i WNBA, europska košarka i reprezentativna natjecanja. Puno je i rukometa.

Osim svega navedenog tu su i bonusi na listiće s više parova (nogomet, tenis, košarka, američki sportovi), i €25 free bet za nove članove.

Druge kladionice također imaju nešto live streaminga, ali nijedna nije ni blizu Bet365 kladionice. Neke (Bet-at-home) su čak i zatvorile svoju live streaming uslugu jer se ne mogu natjecati s ponudom koju ima Bet365. Ova britanska kladionica je glavna što se tiče prijenosa utakmica, pa je dovoljno da se samo učlanite u nju ako želite besplatne prijenose, ne trebate tražiti dalje.

UČLANI SE U BET365 I GLEDAJ UTAKMICE BESPLATNO

Bet365 Live stream raspored - Svi sportovi
18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieAZ Reserves v De Graafschap
19:00Nogomet Turska Super LigFenerbahce v Hatayspor
19:00Nogomet Danska SuperligaenAaB v AC Horsens
19:00Nogomet Švedska AllsvenskanSirius v Falkenbergs FF
19:00Nogomet Švedska AllsvenskanElfsborg v BK Hacken
19:00Nogomet Švedska AllsvenskanMjällby AIF v Orebro SK
19:00Nogomet Švedska AllsvenskanVarbergs BoIS FC v Helsingborg
19:00Nogomet Švedska SuperettanAFC Eskilstuna v Ljungskile SK
19:00Nogomet Švedska SuperettanGAIS v Västerås SK FK
19:00Nogomet Švedska SuperettanUmeå FC v Degerfors
19:00Rukomet Švedska HandbollsliganLugi HF vs Redbergslids IK
20:00Nogomet Republika Irska Premier DivisionShamrock Rovers v Waterford FC
20:00Nogomet Rumunjska Liga IGaz Metan Medias v Dinamo Bucharest
20:00Nogomet AFC Liga prvakaAl Taawon Buraidah v Sharjah SCC
20:00Nogomet AFC Liga prvakaSepahan v Al Ain SCC
20:30Nogomet Njemačka Bundesliga IIBochum v St Pauli
20:30Košarka Španjolska ACB LeagueJoventut vs Unicaja Malaga
20:30Košarka Španjolska ACB LeagueIberostar Tenerife vs Zaragoza
20:45Nogomet Italija Serie AAC Milan v Bologna
20:45Nogomet Francuska Ligue 2Auxerre v Troyes
20:45Nogomet Belgija First Division ACercle Brugge v Sint-Truidense
20:45Nogomet Portugal Primeira LigaPortimonense v Pacos Ferreira
21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieFC Utrecht Reserves v NAC
21:15Nogomet Island Premier LeagueFylkir Reykjavik v FH Hafnarfjordur
21:15Nogomet Island Premier LeagueStjarnan v Valur Reykjavik
21:15Nogomet Island Premier LeagueBreidablik v KR Reykjavik
22:00Nogomet Island Premier LeagueVikingur Reykjavik v HK Kopavogur
22:30Nogomet Peru Primera DivisionAlianza Lima v Cesar Vallejo
22.09. 01:00Nogomet Brazil Serie BBotafogo SP v Brasil de Pelotas
22.09. 01:00Nogomet Paragvaj Division ProfesionalNacional Asuncion v River Plate Asuncion
22.09. 02:05Hokej NHLDAL Stars @ TB Lightning
22.09. 04:00Nogomet Meksiko AperturaLeon v Unam Pumas
22.09. 09:30Nogomet Kina Super LeagueBeijing Guoan v Qingdao Huanghai
22.09. 10:00Tenis WTA Strasbourg WDNao Hibino / Makoto Ninomiya vs Gabriela Dabrowski / Jelena Ostapenko
22.09. 12:00Nogomet Kina Super LeagueTianjin Teda v Hebei CFFC
22.09. 13:35Nogomet Kina Super LeagueChongqing Lifan v Wuhan Zall
22.09. 14:00Nogomet Kina Super LeagueShijiazhuang Ever Bright v Shanghai SIPG
22.09. 16:00Nogomet Womens Euro Championships QualBosnia-Herzegovina Women v Italy Women
22.09. 16:00Nogomet Womens Euro Championships QualMontenegro Women v Germany Women
22.09. 16:00Hokej KHLAvtomobilist Yekaterinburg vs HC Vityaz
22.09. 16:00Hokej KHLTraktor Chelyabinsk vs Severstal Cherepovec
22.09. 16:30Hokej KHLSalavat Ulaev UFA vs HC Sochi
22.09. 18:00Nogomet Womens Euro Championships QualRomania Women v Croatia Women
22.09. 18:00Nogomet Peru Primera DivisionCD Universidad San Martin v UTC Cajamarca
22.09. 18:00Hokej KHLAK Bars Kazan vs Avangard Omsk
22.09. 18:30Hokej KHLNeftekhimik Niznekamsk vs Amur Khabarovsk
22.09. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieExcelsior v Telstar
22.09. 19:00Nogomet Švedska SuperettanNorrby IF v GIF Sundsvall
22.09. 19:00Nogomet Engleska EFL CupLeyton Orient v Tottenham
22.09. 19:00Hokej Swedish Hockey LeagueIF Malmö Redhawks vs Leksands IF
22.09. 20:15Nogomet Peru Primera DivisionCarlos Mannucci v Universitario de Deportes
22.09. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieFC Den Bosch v Maastricht
22.09. 21:00Nogomet Womens Euro Championships QualNorth Macedonia Women v France Women
22.09. 21:15Nogomet Engleska EFL CupLuton v Man Utd
22.09. 22:30Nogomet Peru Primera DivisionAcademia Deportiva Cantolao v Sport Huancayo
23.09. 00:15Nogomet Copa LibertadoresBarcelona Guayaquil v Flamengo
23.09. 00:15Nogomet Copa LibertadoresEstudiantes Merida v Nacional De Football
23.09. 00:15Nogomet Copa LibertadoresCA Tigre v Bolivar
23.09. 01:00Nogomet Brazil Serie BOperario PR v Cuiaba
23.09. 02:30Nogomet Copa LibertadoresJunior v Independiente del Valle
23.09. 02:30Nogomet Copa LibertadoresLDU Quito v Sao Paulo
23.09. 02:30Nogomet Copa LibertadoresDeportivo Binacional v CA River Plate
23.09. 02:40Nogomet Colombia Primera ACucuta Deportivo v Deportivo Cali
23.09. 09:30Nogomet Kina Division 1Guizhou Hengfeng Zhicheng v Shaanxi Athletic
23.09. 09:30Nogomet Kina Division 1Changchun Yatai v Kunshan FC
23.09. 10:00Nogomet Kina Division 1Beijing Sport University FC v Taizhou Yuanda
23.09. 11:30Nogomet Japan J-LeagueConsadole Sapporo v Kashiwa Reysol
23.09. 11:30Nogomet Japan J2-LeagueKyoto Sanga FC v Tochigi SC
23.09. 12:00Nogomet Japan J-LeagueKashima Antlers v Shonan Bellmare
23.09. 12:00Nogomet Japan J-LeagueFC Tokyo v Cerezo Osaka
23.09. 12:00Nogomet Japan J-LeagueKawasaki Frontale v Yokohama FC
23.09. 12:00Nogomet Japan J-LeagueGamba Osaka v Nagoya Grampus
23.09. 12:00Nogomet Japan J-LeagueVissel Kobe v Sagan Tosu
23.09. 12:00Nogomet Japan J-LeagueOita v Sanfrecce Hiroshima
23.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueOmiya Ardija v Tokushima Vortis
23.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueJEF Utd Chiba v Renofa Yamaguchi
23.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueMachida Zelvia v V-Varen Nagasaki
23.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueMatsumoto Y FC v FC Ryukyu
23.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueZweigen Kanazawa v Tokyo Verdy
23.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueFagiano Okayama v Montedio Yamagata
23.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueEhime FC v Albirex Niigata
23.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueAvispa Fukuoka v Thespa Kusatsu
23.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueGiravanz Kitakyushu v Mito Hollyhock
23.09. 12:30Nogomet Japan J-LeagueYokohama F-Marinos v Vegalta Sendai
23.09. 12:30Nogomet Japan J-LeagueShimizu S-Pulse v Urawa Red Diamonds
23.09. 12:30Nogomet Japan J2-LeagueJubilo Iwata v Ventforet Kofu
23.09. 13:00Nogomet Kina Division 1Nantong Zhiyun v Sichuan Jiuniu
23.09. 13:30Nogomet Kina Division 1Beijing Renhe v Nei Mongol FC
23.09. 13:30Nogomet Kina Division 1Shenyang Urban v Jiangxi Liansheng
23.09. 18:00Nogomet Švedska 1.div NorraIFK Luleå v Örebro Syrianska IF
23.09. 19:00Nogomet Švedska 1.div NorraTeam TG FF v Taby FK
23.09. 19:00Nogomet Švedska 1.div SödraTvååkers IF v Landskrona BoIS
23.09. 19:00Košarka Španjolska ACB LeagueValencia vs BC Andorra
23.09. 20:45Nogomet Engleska EFL CupLeicester v Arsenal
23.09. 20:45Nogomet Engleska EFL CupChelsea v Barnsley
23.09. 20:45Nogomet Engleska EFL CupFleetwood Town v Everton
23.09. 22:00Nogomet Peru Primera DivisionCienciano v FBC Melgar
24.09. 00:15Nogomet Copa LibertadoresDefensa y Justicia v Olimpia Asuncion
24.09. 00:15Nogomet Copa LibertadoresAthletico Paranaense v Colo Colo
24.09. 00:15Nogomet Copa LibertadoresCaracas v Libertad Asuncion
24.09. 01:00Nogomet USA MLSNew York City FC v Toronto FC
24.09. 01:00Nogomet USA MLSAtlanta United v FC Dallas
24.09. 01:30Nogomet USA MLSNew England Revolution v Montreal Impact
24.09. 01:30Nogomet USA MLSSporting Kansas City v Orlando City SC
24.09. 01:30Nogomet USA MLSColumbus Crew v Minnesota United
24.09. 01:30Nogomet USA MLSFC Cincinnati v Philadelphia Union
24.09. 01:30Nogomet USA MLSChicago Fire v Houston Dynamo
24.09. 02:00Nogomet USA MLSInter Miami CF v New York Red Bulls
24.09. 02:30Nogomet USA MLSNashville SC v DC United
24.09. 02:30Nogomet Copa LibertadoresAmerica de Cali v Universidad Catolica
24.09. 02:30Nogomet Copa LibertadoresInternacional v Gremio
24.09. 02:30Nogomet Copa LibertadoresAlianza Lima v Racing Club
24.09. 02:30Nogomet Copa LibertadoresGuarani Asuncion v Palmeiras
24.09. 03:00Nogomet USA MLSColorado Rapids v San Jose Earthquakes
24.09. 03:30Nogomet USA MLSReal Salt Lake v LA Galaxy
24.09. 04:00Nogomet USA MLSPortland Timbers v Seattle Sounders FC
24.09. 04:30Nogomet USA MLSLos Angeles FC v Vancouver Whitecaps
24.09. 09:30Nogomet Kina Super LeagueShijiazhuang Ever Bright v Chongqing Lifan
24.09. 10:00Nogomet Kina Division 1Chengdu Better City v Suzhou Dongwu
24.09. 13:30Nogomet Kina Division 1Meizhou Hakka v Zhejiang Greentown
24.09. 13:35Nogomet Kina Super LeagueWuhan Zall v Hebei CFFC
24.09. 14:00Nogomet Kina Super LeagueShanghai SIPG v Beijing Guoan
24.09. 14:00Nogomet Kina Division 1Xinjiang Tianshan v Heilongjiang Lava Spring
24.09. 20:45Nogomet Engleska EFL CupLincoln City v Liverpool
24.09. 20:45Nogomet Engleska EFL CupMan City v Bournemouth
24.09. 22:30Nogomet Peru Primera DivisionAyacucho FC v Deportivo Binacional
25.09. 00:00Nogomet Copa LibertadoresJorge Wilstermann v Penarol
25.09. 02:00Nogomet Copa LibertadoresIndependiente Medellin v Boca Juniors
25.09. 04:00Nogomet Meksiko AperturaPachuca v Toluca
25.09. 04:00Nogomet Copa LibertadoresDelfin SC v Santos
25.09. 18:00Nogomet Turska 1 LigAdanaspor v Keciorengucu
25.09. 18:00Nogomet Poljska EkstraklasaWisla Plock v Warta Poznan
25.09. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieAlmere City FC v Helmond Sport
25.09. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieFC Dordrecht v AZ Reserves
25.09. 19:00Nogomet Turska Super LigFatih Karagumruk v Istanbul Basaksehir
25.09. 20:00Nogomet Belgija First Division BClub Brugge II v Westerlo
25.09. 20:00Nogomet Netherlands EredivisieFC Twente v FC Groningen
25.09. 20:30Nogomet Poljska EkstraklasaGornik Zabrze v Wisla Krakow
25.09. 20:45Nogomet Belgija First Division AKV Kortrijk v Antwerp
25.09. 21:00Nogomet Francuska Ligue 1Lille v Nantes
25.09. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieMaastricht v Top Oss
25.09. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieCambuur Leeuwarden v FC Utrecht Reserves
25.09. 21:30Nogomet Portugal Primeira LigaBraga v Santa Clara
26.09. 00:15Nogomet Brazil Serie BBotafogo SP v CRB
26.09. 00:15Nogomet Brazil Serie BChapecoense v America MG
26.09. 02:30Nogomet Brazil Serie BCruzeiro v Avai
26.09. 02:30Nogomet Meksiko AperturaPuebla v Queretaro
26.09. 07:00Nogomet Japan J-LeagueNagoya Grampus v Shimizu S-Pulse
26.09. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueAlbirex Niigata v Ventforet Kofu
26.09. 10:00Nogomet Kina Division 1Taizhou Yuanda v Beijing Renhe
26.09. 11:00Nogomet Japan J-LeagueUrawa Red Diamonds v Yokohama FC
26.09. 11:30Nogomet Japan J2-LeagueKyoto Sanga FC v Omiya Ardija
26.09. 12:00Nogomet Japan J-LeagueVissel Kobe v Consadole Sapporo
26.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueTokushima Vortis v Matsumoto Y FC
26.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueEhime FC v Zweigen Kanazawa
26.09. 12:30Nogomet Turska Super LigKayserispor v Erzurum BB
26.09. 13:00Nogomet Turska 1 LigUmraniyespor v Istanbulspor
26.09. 13:00Nogomet Švedska SuperettanNorrby IF v Degerfors
26.09. 13:00Nogomet Švedska 1.div NorraÖrebro Syrianska IF v Vasalunds IF
26.09. 13:30Nogomet Engleska ChampionshipWycombe v Swansea
26.09. 13:30Nogomet Kina Division 1Jiangxi Liansheng v Guizhou Hengfeng Zhicheng
26.09. 14:00Nogomet Kina Division 1Sichuan Jiuniu v Changchun Yatai
26.09. 15:00Nogomet Italija Serie ATorino v Atalanta
26.09. 15:00Nogomet Francuska Ligue 2Toulouse v Auxerre
26.09. 15:00Nogomet Turska Super LigHatayspor v Kasimpasa
26.09. 15:00Nogomet Turska Super LigGoztepe v Gaziantep FK
26.09. 15:00Nogomet Poljska EkstraklasaCracovia Krakow v Rakow Czestochowa
26.09. 15:00Nogomet Švedska AllsvenskanOrebro SK v Sirius
26.09. 15:00Nogomet Švedska SuperettanDalkurd FF v Akropolis IF
26.09. 16:00Nogomet Engleska ChampionshipBK Derby v Blackburn
26.09. 16:00Nogomet Španjolska Primera LigaValencia v Huesca
26.09. 16:00Nogomet Brazil Serie BFigueirense v Guarani SP
26.09. 16:15Nogomet Belgija First Division AKFCO Beerschot Wilrijk v Waasland-Beveren
26.09. 16:30Nogomet Netherlands EredivisiePEC Zwolle v Sparta Rotterdam
26.09. 16:30Nogomet Netherlands Eerste DivisieNAC v PSV Reserves
26.09. 16:30Nogomet Portugal Primeira LigaMaritimo v Tondela
26.09. 16:30Nogomet Češka First LeagueMFK Karvina v Mlada Boleslav
26.09. 16:30Nogomet Češka First LeagueFC Fastav Zlín v Sigma Olomouc
26.09. 17:00Nogomet Francuska Ligue 1St Etienne v Rennes
26.09. 17:30Nogomet Poljska EkstraklasaLechia Gdansk v Podbeskidzie Bielsko Biala
26.09. 17:30Nogomet Švedska SuperettanVästerås SK FK v Jonkopings Sodra
26.09. 17:30Nogomet Švedska SuperettanHalmstad v Ljungskile SK
26.09. 17:30Nogomet Švedska SuperettanIK Brage v Osters IF
26.09. 18:00Nogomet Italija Serie ACagliari v Lazio
26.09. 18:00Nogomet Italija Serie ASampdoria v Benevento
26.09. 18:00Nogomet Turska Super LigTrabzonspor v Yeni Malatyaspor
26.09. 18:00Nogomet Turska 1 LigAkhisar Belediye v Balikesirspor
26.09. 18:00Nogomet Turska 1 LigBursaspor v Giresunspor
26.09. 18:00Nogomet Norveška EliteserienMolde v Sandefjord
26.09. 18:30Nogomet Belgija First Division AKV Mechelen v Sint-Truidense
26.09. 18:45Nogomet Netherlands EredivisieFortuna Sittard v AZ
26.09. 19:00Nogomet Francuska Ligue 2AC Ajaccio v Sochaux
26.09. 19:00Nogomet Francuska Ligue 2Amiens v Pau
26.09. 19:00Nogomet Francuska Ligue 2Chambly Thelle FC v Chateauroux
26.09. 19:00Nogomet Francuska Ligue 2Guingamp v Grenoble
26.09. 19:00Nogomet Francuska Ligue 2Nancy v Le Havre
26.09. 19:00Nogomet Francuska Ligue 2Niort v Paris FC
26.09. 19:00Nogomet Francuska Ligue 2Rodez v Dunkerque
26.09. 19:00Nogomet Francuska Ligue 2Valenciennes v Caen
26.09. 19:00Nogomet Češka First LeagueSlavia Prague v Slovacko
26.09. 19:30Nogomet Portugal Primeira LigaBenfica v Moreirense
26.09. 20:00Nogomet Netherlands EredivisieHeerenveen v GVVV
26.09. 20:00Nogomet Poljska EkstraklasaJagiellonia Bialystok v Zaglebie Lubin
26.09. 20:30Nogomet Norveška EliteserienStromsgodset v Sarpsborg
26.09. 20:45Nogomet Italija Serie AInter Milan v Fiorentina
26.09. 20:45Nogomet Belgija First Division AGent v OH Leuven
26.09. 20:45Nogomet Belgija First Division BRWD Molenbeek v Union Saint Gilloise
26.09. 21:00Nogomet Francuska Ligue 1Marseille v Metz
26.09. 21:00Nogomet Netherlands EredivisieAjax v Vitesse
26.09. 21:00Nogomet Brazil Serie BCSA v EC Juventude
26.09. 21:30Nogomet Brazil Serie BVitoria v Oeste
26.09. 21:30Nogomet USA MLSNashville SC v Houston Dynamo
26.09. 22:00Nogomet Portugal Primeira LigaBoavista v FC Porto
26.09. 23:30Nogomet Brazil Serie BBrasil de Pelotas v Parana
27.09. 00:00Nogomet Brazil Serie AInternacional v Sao Paulo
27.09. 00:00Nogomet Brazil Serie AAthletico Paranaense v Bahia
27.09. 01:00Nogomet USA MLSNew York City FC v FC Cincinnati
27.09. 06:00Nogomet Japan J-LeagueVegalta Sendai v Cerezo Osaka
27.09. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueMontedio Yamagata v Jubilo Iwata
27.09. 07:00Nogomet Japan J2-LeagueV-Varen Nagasaki v Avispa Fukuoka
27.09. 09:00Nogomet Japan J-LeagueSagan Tosu v Aries FC Tokyo
27.09. 09:00Nogomet Japan J2-LeagueMito Hollyhock v Thespa Kusatsu
27.09. 09:00Nogomet Japan J2-LeagueTokyo Verdy v Giravanz Kitakyushu
27.09. 10:00Nogomet Japan J-LeagueKashima Antlers v Oita
27.09. 11:00Nogomet Japan J-LeagueSanfrecce Hiroshima v Gamba Osaka
27.09. 11:00Nogomet Japan J2-LeagueTochigi SC v Machida Zelvia
27.09. 11:30Nogomet Japan J2-LeagueFC Ryukyu v JEF Utd Chiba
27.09. 12:00Nogomet Japan J-LeagueKashiwa Reysol v Yokohama F-Marinos
27.09. 12:00Nogomet Japan J-LeagueShonan Bellmare v Kawasaki Frontale
27.09. 12:00Nogomet Japan J2-LeagueRenofa Yamaguchi v Fagiano Okayama
27.09. 12:15Nogomet Netherlands EredivisieFeyenoord v ADO Den Haag
27.09. 12:15Nogomet Netherlands Eerste DivisieDe Graafschap v AC Connecticut
27.09. 12:30Nogomet Italija Serie ASpezia v Sassuolo
27.09. 12:30Nogomet Poljska EkstraklasaStal Mielec v Piast Gliwice
27.09. 13:00Nogomet Francuska Ligue 1Bordeaux v Nice
27.09. 14:00Nogomet Danska SuperligaenAGF Aarhus v Odense BK
27.09. 14:00Nogomet Danska SuperligaenSonderjyske v AaB
27.09. 14:30Nogomet Netherlands EredivisieFC Utrecht v RKC
27.09. 14:30Nogomet Netherlands EredivisieFC Twente/Heracles Reserves v IBU Uppsveitir
27.09. 14:30Nogomet Švedska AllsvenskanFalkenbergs FF v Hammarby
27.09. 14:30Nogomet Švedska AllsvenskanHelsingborg v Ostersunds FK
27.09. 14:30Nogomet Švedska AllsvenskanMalmo FF v BK Hacken
27.09. 15:00Nogomet Italija Serie ANapoli v Genoa
27.09. 15:00Nogomet Italija Serie AVerona v Udinese
27.09. 15:00Nogomet Francuska Ligue 1Angers v Brest
27.09. 15:00Nogomet Francuska Ligue 1Dijon v Montpellier
27.09. 15:00Nogomet Francuska Ligue 1Monaco v Strasbourg
27.09. 15:00Nogomet Francuska Ligue 1Nimes v Lens
27.09. 15:00Nogomet Poljska EkstraklasaLech Poznan v Pogon Szczecin
27.09. 15:30Nogomet Češka First LeagueFK Viktoria Plzen v FC Brno
27.09. 15:30Nogomet Češka First LeaguePardubice v Slovan Liberec
27.09. 16:00Nogomet Danska SuperligaenBrondby v AC Horsens
27.09. 16:30Nogomet Portugal Primeira LigaSC Farense v Nacional
27.09. 16:45Nogomet Netherlands EredivisieFC Emmen v Willem II
27.09. 17:00Nogomet Francuska Ligue 1Lorient v Lyon
27.09. 17:00Nogomet Portugal Primeira LigaGil Vicente v Portimonense
27.09. 17:30Nogomet Poljska EkstraklasaLegia Warsaw v Slask Wroclaw
27.09. 17:30Nogomet Švedska AllsvenskanElfsborg v IFK Goteborg
27.09. 17:30Nogomet Švedska AllsvenskanDjurgarden v IFK Norrkoping
27.09. 17:30Nogomet Švedska SuperettanUmeå FC v AFC Eskilstuna
27.09. 18:00Nogomet Italija Serie ACrotone v AC Milan
27.09. 18:00Nogomet Češka First LeagueFK Pribram v Sparta Prague
27.09. 18:00Nogomet Norveška EliteserienHaugesund v Odd BK
27.09. 18:00Nogomet Norveška EliteserienMjondalen v Viking FK
27.09. 18:00Nogomet Norveška EliteserienKristiansund BK v SK Brann
27.09. 18:00Nogomet Norveška EliteserienAalesund v Rosenborg
27.09. 18:00Nogomet Norveška EliteserienStabaek v IK Start
27.09. 19:30Nogomet Portugal Primeira LigaPacos Ferreira v Sporting
27.09. 20:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieFC Volendam v Go Ahead Eagles
27.09. 20:30Nogomet Norveška EliteserienBodo/Glimt v Valerenga
27.09. 20:45Nogomet Italija Serie ARoma v Juventus
27.09. 21:00Nogomet Francuska Ligue 1Reims v PSG
27.09. 22:00Nogomet Portugal Primeira LigaRio Ave v Guimaraes
28.09. 01:00Nogomet USA MLSNew York Red Bulls v Montreal Impact
28.09. 01:00Nogomet USA MLSDC United v New England Revolution
28.09. 01:30Nogomet USA MLSChicago Fire v Atlanta United
28.09. 01:30Nogomet USA MLSToronto FC v Columbus Crew
28.09. 01:30Nogomet USA MLSPhiladelphia Union v Inter Miami CF
28.09. 02:00Nogomet USA MLSMinnesota United v Real Salt Lake
28.09. 02:30Nogomet USA MLSFC Dallas v Orlando City SC
28.09. 03:00Nogomet USA MLSColorado Rapids v Sporting Kansas City
28.09. 04:00Nogomet USA MLSVancouver Whitecaps v Portland Timbers
28.09. 04:30Nogomet USA MLSLos Angeles FC v San Jose Earthquakes
28.09. 04:30Nogomet USA MLSLA Galaxy v Seattle Sounders FC
28.09. 18:45Nogomet Netherlands Eerste DivisieAjax Reserves v AS Excelsior
28.09. 19:00Nogomet Danska SuperligaenFC Nordsjaelland v Lyngby
28.09. 19:00Nogomet Švedska AllsvenskanKalmar FF v Varbergs BoIS FC
28.09. 19:00Nogomet Švedska AllsvenskanAIK v Mjällby AIF
28.09. 19:00Nogomet Švedska SuperettanOrgryte IS v Al-Gaish
28.09. 20:45Nogomet Italija Serie ABologna v Parma
28.09. 20:45Nogomet Portugal Primeira LigaBelenenses v Famalicao
28.09. 21:00Nogomet Netherlands Eerste DivisieTelstar v FC Den Bosch
30.09. 18:00Nogomet Italija Serie AUdinese v Spezia
30.09. 18:00Nogomet Italija Serie ABenevento v Inter Milan
30.09. 20:45Nogomet Italija Serie ALazio v Atalanta


© OKLADE.NET Ova web stranica i njezin sadržaj su autorsko djelo, a nositelj autorskog prava je vlasnik Oklade.net. Neovlašteno kopiranje sadržaja je zabranjeno Zakonom o autorskom pravu i srodnim pravima, 01-081-03-1344/2, NN 167/03, 79/07, 80/11, 144/12.